Головна / Гороскоп / Гороскоп на сьогодні / ГОРОСКОП на сьогодні 15 Вересня 2014

ГОРОСКОП на сьогодні 15 Вересня 2014


КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I) Жінкам-Козерогам належить побачення. Зірки попереджають, що строгість у дотриманні зовнішніх пристойностей, що граничить з ханжеством, може відштовхнути супутника. Замкнутість і певна холодність у спілкуванні призведе чоловіків-Козерогів до негативних змін в особистому житті. Сон виповниться, якщо снився раніше двічі або багато разів.


ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II) Цей день краще присвятити справах, які вже розпочаті і вимагають швидкого завершення. Можливі неприємні звістки. Цілком вірогідний серйозний конфлікт з особливою протилежної статі. Але печаль і тривога будуть короткочасними.


РИБИ (Pisces, 20.II-20.III) Сьогодні перед чоловіками-Рибами можуть відкритися нові перспективи на трудовому поприщі. Багато будуть раді зануритися в нову цікаву, захоплюючу роботу. Необхідно тільки розрахувати сили, можливості та фінансові кошти, не проявляти метушливості і нетерпіння. Постарайтеся не розгубити однодумців.


ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV) Несприятливий день для активності в справах, натиску, наполегливості в досягненні мети. Ймовірно, що сьогодні чоловіки-Овни отримають неприємну звістку, яке може багато на що вплинути і докорінно змінити їх поточне положення. Жінкам-Овнам чекає знайомство або зустріч, які стануть причиною жалю і розчарування. Сьогодні слід підвести риску під старими планами, справами, контактами. Остерігайтеся зради не тільки в бізнесі, а й в особистому житті.


ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V) Зірки раніше налаштовані до вас прихильно. Вдалий день в усіх відношеннях. Це самий відповідний день для вирішення професійних питань. Чи вдасться зміцнити своє матеріальне становище чи створити якусь стартовий майданчик для майбутніх успіхів. Контролюйте емоції. Вірогідні знайомство або зустріч, які стануть причиною жалю і розчарування.


БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI) Хороший день для початку нової справи або значного прориву у розпочатому проекті. Зірки раніше налаштовані до вас прихильно. Не виключено, що за допомогою друзів або впливового покровителя вам вдасться створити якусь стартовий майданчик для майбутніх успіхів.


РАК (Cancer, 22.VI-22.VII) Можливо, що проблеми, які тільки назрівали в недавньому минулому і на які ви не звертали уваги, випливуть назовні. Велика необхідність реальної оцінки подіям. У цьому випадку вам буде легко призвести деякі зміни і поліпшити фінансове становище сім’ї.


ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII) Ймовірно, що несприятливий збіг обставин чи підступи недоброзичливців можуть докорінно змінити поточне положення чоловіків-Львів. Несприятливий день для активності в справах, натиску, наполегливості в досягненні мети, кар’єри. Жінкам-Левам слід остерігатися зради не тільки в ділових відносинах, але і в особистому житті: майбутнє знайомство або зустріч з партнером стане причиною гірких жалів і розчарування.


ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX) Розташування зірок несприятливо, особливо для жінок-Дев. Ймовірно, що сьогодні ви отримаєте неприємну звістку, яке може багато на що вплинути і докорінно змінити ваше поточне положення. Можливе знайомство або зустріч, яка стане причиною жалю і розчарування. Чоловікам-Дівам зірки радять контролювати емоції і не ризикувати – це не самий відповідний день для прориву у вирішенні професійних питань.


ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X) Сприятливий день для завершення справ або значного прориву у розпочатому проекті. Зірки налаштовані до вас прихильно. Не виключено, що за допомогою друзів або впливового покровителя вам вдасться створити якусь стартовий майданчик для майбутніх успіхів. У другій половині дня вам належить серйозно відстоювати свої принципи. Цілком вірогідний конфлікт з особливою протилежної статі.


СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI) Цей день пов’язаний з проблемами в особистому житті. Сьогодні також можливе погіршення відносин з оточуючими. Швидше за все вас просто в черговий раз не зрозуміють. Незважаючи на благі наміри, ваша прямолінійність і небажання увійти в становище іншої людини стануть серйозними перешкодами в спілкуванні.


СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII) Сьогодні зірки налаштовані до вас прихильно. Не виключено, що вам вдасться створити якусь стартовий майданчик для майбутніх успіхів. Ні в якому разі не кидайте почату справу і не відступайте назад. Вперте, цілеспрямований рух вперед принесе удачу.