Головна / Гороскоп / Гороскоп на сьогодні / ГОРОСКОП на сьогодні 15 грудня 2014

ГОРОСКОП на сьогодні 15 грудня 2014


КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I) Активний, творчий день. Символізує вибір мети, захист принципів, концентрацію внутрішньої енергії. Посилиться ваша чутливість, інтуїція і сприйнятливість. Особливо це стосується Козерогів творчих професій. Не виключено, що ви відчуєте прилив сил і з ентузіазмом приступите до роботи. Ймовірно, ви зможете легко вирішити професійні питання, домогтися прориву у справах; втілити задуми в життя. Добре здійснювати покупки, завойовувати авторитет, просуватися по службі.


ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II) День відзначений моральним і духовним очищенням, Преображенням, подоланням сумнівів. Ви можете відчути потребу в спілкуванні з батьками, давніми друзями або у відвідуванні пам’ятних для вас місць. Дачний день для Водоліїв творчих професій. Вони зможуть реалізувати свої творчі устремління. Однак поліпшення матеріального добробуту не передбачається. Можливі несподівані витрати.


РИБИ (Pisces, 20.II-20.III) Суперечливий, двоїстий день. Настрій багатьох Риб коливатиметься від оптимізму до чорної меланхолії. У першій половині дня через емоційно напруженого фону вам буде вкрай складно домовитися з партнерами та колегами. Будьте готові до того, що хто-небудь з ранку зіпсує вам настрій на весь день. Не рекомендується призначати нарад або ділових зустрічей. Не варто піддаватися неспокою. Ймовірно, що після зустрічі з близькими людьми ви отримаєте величезний заряд життєвої енергії.


ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV) Активний, творчий день, що дозволяє проявити свої таланти і здібності в різних сферах діяльності. Посилиться ваш лібералізм і підприємливість. З’явиться можливість легко вирішити професійні питання або зміцнити матеріальне становище. Сприятливий час для вирішення справ у суді. Великодушність і щедрість залучать нових союзників.


ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V) Ймовірно, вам має бути зустріч з друзями. Постарайтеся не втручатися в їхні справи, хоча їхні погляди і спосіб життя будуть різко відрізнятися від ваших. Все повернеться на круги своя. Можливі великі покупки для дому, або ви несподівано займетеся ремонтом. Рішуче дійте в усьому і не випускайте ініціативу зі своїх рук. Не бійтеся братися за будь-яку роботу, хоча реалізувати свої плани буде непросто. Але завдяки впевненості в собі ви здійсните свої плани.


БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI) Активний, творчий день. Сприятливі подорожі, перехід на нову роботу спільні заняття в колективі. Рішуче дійте в усьому і не випускайте ініціативу зі своїх рук. Не бійтеся братися за будь-яку роботу хоча реалізувати свої плани буде непросто. Ймовірно, вам має бути зустріч з друзями. Постарайтеся не звалювати їх проблеми на свої плечі. Від цього будуть тільки неприємності.


РАК (Cancer, 22.VI-22.VII) Не виключено, що сьогодні вдасться нарешті позбутися всіх проблем, пов’язаних з роботою. Рішуче дійте у всьому, проте нікому не довіряйте ініціативу Не бійтеся братися за будь-яку роботу хоча реалізувати свої плани буде досить важко. Можливо, це викличе почуття незадоволеності собою та іншими. Але завдяки впевненості в собі і працездатності вам вдасться просунутися вперед у своїх задумах.


ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII) Сприятливий час для звернення в державні установи, громадські організації та органи влади. Якщо ви розірвали всі відносини з партнером, то всі питання з цього приводу будуть закриті саме сьогодні. Однак, покінчивши зі старими помилками, не наробіть нових.


ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX) Активний, творчий день. Посилиться ваша чутливість і сприйнятливість до прекрасного. Ви відчуєте прилив сил і з ентузіазмом приступите до роботи. З’явиться можливість легко вирішити професійні питання, зміцнити матеріальне становище, налагодити потрібні знайомства. Сприятливий час для вирішення справ у суді.


ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X) Сприятливий день для початку нових справ, комерційних поїздок, підписання документів. Рішуче дійте у всьому, проте нікому не довіряйте ініціативу У другій половині дня ваші марнославство і егоїзм будуть дратувати оточуючих і приведуть до конфліктів. Сексуальні контакти зажадають великої обережності.


СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI) Сьогодні ви можете бути вкрай нещадним і навіть небезпечним, так як відчуєте агресію з боку оточуючих вас людей. Рекомендується стримувати свої емоції, щоб не допустити зривів у відносинах з колегами по роботі та знайомими. Другу половину дня присвятіть власному здоров’ю.


СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII) Активний творчий день. Сприятливий для критичного аналізу своїх можливостей і схильностей, перегляду відносин з партнерами, пошуків іншої сфери діяльності. Не виключено, що збіг обставин чи нове знайомство з впливовим людиною зіграє у вашому житті кардинальну роль. Сприятливі подорожі, спільні заняття в колективі. Любовні стосунки можуть бути дуже ефективні.