Головна / Гороскоп / Гороскоп на сьогодні / ГОРОСКОП на сьогодні 6 січня 2015

ГОРОСКОП на сьогодні 6 січня 2015


КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I) Важкий і небезпечний день, який слід провести вдома. Ймовірно негативний вплив з боку або погану звістку. День пройде під знаком духовної нерішучості, сумнівів і розчарувань. Корисно посидіти біля вогнища, повечеряти при свічках. Скромність і високі моральні якості допоможуть знизити негативні тенденції дня.


ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II) День випробувань, спокус, обманів. Постарайтеся не піддаватися виникли сумнівам і неясним тривогам. Не втрачайте голову. Присвятіть день сім’ї, індивідуальної діяльності, відвідуванню бібліотеки. Вам необхідно зібратися з думками. Скасуйте всі візити.


РИБИ (Pisces, 20.II-20.III) День відзначений підтримкою Вищих сил, посиленням аури і активізацією всіх позитивних якостей. Це час сприятливий для укладання довгострокових фінансових договорів та прийняття важливих рішень. Багатьом Рибам вдасться значно поліпшити матеріальне становище в результаті успішного завершення справ або несподіваної допомоги. Затьмарити загальне сприятливе враження можуть несподівані події у суспільно-політичному житті.


ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV) Критичний день. Уникайте нових знайомств, скупчення людей, темряви і не відвідуйте громадських місць. Велика небезпека травми, застуди, кісткових захворювань. Чоловікам-Овнам слід обмежити заняття спортом і дотримуватися обережності при роботі з електроприладами і ріжучими інструментами. Приготуйтеся почути несподівану новину


ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V) Цього дня ви зможете обійти будь-які гострі життєві кути, але даремно ризикувати не варто. Ваша половина може проявити до вас підвищену увагу. Можливо, суспільство близької людини допоможе вам відволіктися від неприємностей і повернути собі гарний настрій. Існує ймовірність нових знайомих, які можуть розвинутися в міцні дружні стосунки.


БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI) Магічний день, день накопичення та обробки інформації. Відмовтеся від далеких поїздок ймовірність конфліктних ситуацій, хвороби або травми дуже висока. Займіться впорядкуванням справ, що накопичилися. Вечір присвятіть близьким людям. З ними ви зможете повністю проявити всі свої таланти і здібності.


РАК (Cancer, 22.VI-22.VII) за деякої неуважності ви насилу ввійдете в робочий ритм. Цей день невдалий для укладання угод, покупок і з’ясування стосунків. Імовірність пригніченого стану і нервозності. Не приймайте рішень з важливих питань. Життя саме підкаже вам потрібний вихід. Сьогодні посидьте будинку, відмініть всі зустрічі і візити. Вам краще зібратися з думками.


ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII) Несприятливе розташування зірок застерігає від нових знайомств, проведення часу з малознайомими людьми, темряви. Велика небезпека травми, агресії або грубості. Будь-який конфлікт закінчиться не на вашу користь.


ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX) Невдалий день в усіх відношеннях. Це самий невідповідний день для початку нової справи, довгострокового планування, вирішення життєвих питань. Є небезпека бути обдуреним або обкраденим. Постарайтеся також уникати в цей період скупчення людей і не відвідуйте громадських місць. Обачність і здоровий глузд допоможуть вам обійти гострі життєві кути, але даремно ризикувати не варто. Можливо, суспільство близької людини допоможе вам відволіктися від неприємностей.


ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X) Магічний день, день накопичення та обробки інформації. Цей день сприятливо провести в бібліотеці. Корисні водні процедури, фізичні вправи. Категорично заборонені алкогольні напої, каву, міцний чай. Можливі віщі сни.


СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI) Несприятливий, конфліктний день. Будьте готові до серйозних неприємностей, вони завжди можуть виявитися поруч. Доведеться пережити труднощі у відносинах з близькими людьми. Не відкладайте вирішення проблем на завтра. Якщо ви проявите природжену спритність і проникливість, то середина наступного тижня може принести успіх у вирішенні спірних питань і укладанні угод.


СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII) Сьогодні у багатьох Стрільців може з’явитися прагнення до успіху, до світських розваг, до веселощів. Ймовірний похід в театр чи на концерт, візит друзів або запрошення на вечірку дадуть можливість приємно провести час і проявити свої таланти. День сприятливий для подорожей, піших прогулянок, спілкування. У сфері інтимних відносин вірогідні взаємне задоволення та успіх.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>