Головна / Гороскоп / Гороскоп на сьогодні / ГОРОСКОП на сьогодні 3 квітня 2015

ГОРОСКОП на сьогодні 3 квітня 2015


КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I) День може виявитися суперечливим. Не виключено несподівану пропозицію або зустріч з давніми партнерами по бізнесу, однак, поспішність або сконцентрованість на особистих інтересах можуть перешкодити здійсненню задумів. Вам краще зупинитися і уважно оглядітися по сторонах. Сон може виявитися віщим і виповниться через чотири дні. Гральні карти – до несподіваної прибутку.


ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II) Вас чекає звичайний трудовий день. Ваша діловитість і тверезий розрахунок повинні позитивно відбитися на кінцевих результатах роботи, що дозволить домогтися успіхів. Слід звернути увагу на своє самопочуття. Дотримуйтеся дієти, відмовтеся від тваринної їжі, можете почати курс голодування під контролем лікаря.


РИБИ (Pisces, 20.II-20.III) День провокацій та активізації темних сил. Вірогідні обставини, які випробують вас на міцність і вміння володіти ситуацією. Розпочата робота вимагатиме від вас напруги сил. Можливі емоційні перевантаження, занепад сил. Стан тривоги і неврівноваженість можуть значно ускладнювати ситуацію. Вам належить докласти максимум зусиль для того, щоб вибратися із ситуації.


ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV) Сприятливий день. У справах проявіть творчий підхід, нестандартний погляд на речі, прислухайтеся до інтуїції. Цілком імовірно, що відкриються нові джерела заробітку. Не виключено, що з’являться нові партнери або впливові покровителі, за допомогою яких ви зможете знайти вихід зі скрутної ситуації. Будьте обережні в іграх з великими тваринами.


ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V) Енергетично потужний день. Космічні потоки значно піднімуть ваш життєвий потенціал. На зміну сумнівам і нерішучості прийде ясність розуміння, тверезий розрахунок і цілеспрямованість. Розпочату справу потрібно доводити до кінця. До пропозицій і операціях слід ставитися з крайньою обачністю. Не виключено, що вас намагаються обвести навколо пальця. Постарайтеся уникати контакту з ріжучими інструментами, стикатися з комахами, тим більше вбивати їх. Каламутна або брудна вода у сні або наяву – знак небезпеки.


БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI) Чи не вирушайте в дорогу, не займайтеся справами, які пов’язані з поїздками, навіть поїздки містом слід звести до мінімуму. Будьте обережні з електрикою. Вас чекає сюрприз: будьте готові до прийому несподіваних гостей. Сприятливий день, який дозволить розширити перспективи діяльності. Космічні потоки значно піднімуть ваш життєвий потенціал. У сфері професійної діяльності покладайтеся на інтуїцію. Зустрічі і ділові переговори можуть виявитися вдалими і принести прибуток. Однак не проявляйте зайвої наполегливості у досягненні поставленої мети, так як цим можете звести нанівець всі ваші зусилля. Не слухайте порад – у всьому покладайтеся тільки на себе.


РАК (Cancer, 22.VI-22.VII) Закінчується період метань і сумнівів. Ваші дії можуть придбати конкретність і цілеспрямованість. Почуття і емоційне життя стануть багатшими, а думки конкретніше. Варто очікувати успіху в усіх починаннях.


ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII). Ймовірно, в результаті протиріч і двоїстих тенденцій цього дня удачі і трагедії будуть чергуватися один з одним зі швидкістю каруселі. Результат будь-якої справи спричинить свою протилежність. Прислухайтеся до інтуїції. Цілком імовірно, що відкриються нові джерела заробітку, однак, при цьому ви ризикуєте потрапити в двозначну або скрутну ситуацію. Не виключено, що з’являться нові партнери або впливові покровителі. Швидше за все, вам не слід сьогодні приймати будь-які рішення. Краще дочекатися більш сприятливого періоду.


ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX) Сприятливий день, який дозволить розширити перспективи діяльності, відкриє нові можливості чи інші джерела заробітку. Не виключено несподівану пропозицію або зустріч з давніми партнерами по бізнесу. Поспішність і невірне судження можуть перешкодити здійсненню задумів. День несприятливий для поїздок. Будьте обережні з електрикою.


ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X) Сприятливий день для розширення діяльності. У сфері професійної діяльності покладайтеся на тверезий розрахунок. Не слухайте порад – у всьому покладайтеся тільки на себе. Будьте уважні при роботі з паперами. Майбутні ускладнення можуть виникнути саме через них.


СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI) День сприятливий для фінансових операцій. Вам випаде можливість значно поліпшити своє матеріальне становище. Але не всі Скорпіони будуть здатні використовувати момент – позначаться помилки і недоробки попереднього місяця. Якщо ви не виявите вашу здатність швидко реагувати на виниклу ситуацію, то ваша сім’я опиниться в катастрофічному становищі.


СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII) Скоро вам випаде можливість отримати результат, якого ви так давно чекали. У сфері професійної діяльності покладайтеся на інтуїцію. Космічні потоки значно піднімуть ваш життєвий потенціал. Зустрічі і ділові переговори можуть виявитися вдалими і принести прибуток. Будьте уважні при оформленні документів або при роботі з паперами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>