Головна / Гороскоп / Гороскоп на сьогодні / ГОРОСКОП на сьогодні 26 квітня 2015

ГОРОСКОП на сьогодні 26 квітня 2015


КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I) Можливо, сьогодні від вас буде потрібно прийняття важливих рішень. Зірки радять зважити свої очікування або претензії до партнерів і подумати, що і як можна виправити або вдосконалити. Слід залагодити старі справи, а сміливі проекти залиште на більш відповідний час.


ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II) Життєвий потенціал має тенденцію до підвищення. Зростають творчі здібності, інтуїція, сексуальність. Ймовірно, що ви сьогодні будете захоплені не зовсім звичайною справою, результати якого можуть повністю змінити ваш світогляд. Сни можуть виявитися пророчими. Комахи у сні – до неприємностей або важкої хвороби знайомого (можливо, смерті).


РИБИ (Pisces, 20.II-20.III) День присвячений родині, дітям, дому. Домашні клопоти поглинуть вас повністю. Побутові проблеми вийдуть на передній план. Сприятливо робити великі покупки, купувати нерухомість. Можливо, вас чекають великі і приємні зміни, пов’язані з дітьми. Чи не перенапружуйтеся фізично і розумово. Рекомендується відпочинок біля води.


ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV) Суперечливий день. Зірки готові допомогти вам в спробі досягти найбільш честолюбних задумів і цілей. Позитивні тенденції першої половини дня забезпечать успіх в укладенні угод або в комерційних операціях. Добре звертатися до начальства або до органів правосуддя. Не виключено, що жінок-Овнів чекає сюрприз, приємна новина або подарунок від близької людини. Сон виповниться через тиждень. Туман, дим у сні – невелика переборна 2014 небезпеку.


ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V) День сприятливий для подорожей, піших прогулянок, відпочинку на березі водойми. Сьогодні найбільш підходящий день для того, щоб змінити обстановку і розвіятися в суспільстві приємних людей. У першій половині дня жінки-Тельці можуть познайомитися з цікавою людиною, який на якийсь час займають всі їх думки. Для чоловіків-Тельців існує ймовірність сварки або дрібної розмальовки з ким-небудь з близьких родичів або членів сім’ї. Один з «чистих» днів. Рекомендується утримання, обмеження споживання тваринної їжі.


БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI) День сприятливий для подорожей. Будь-яка поїздка виявиться вдалою. Ймовірно деяке поліпшення фінансового становища, пов’язане з вигідною покупкою або випадковим виграшем. Увечері уникайте широкого спілкування. Не виключені обмани, серйозні провокації, зраду друга. Проведіть вечір у колі сім’ї та розважайте себе якими-небудь тихими домашніми радощами: читанням книг, спілкуванням з рідними, переглядом нових відеокасет, прослуховуванням музики.


РАК (Cancer, 22.VI-22.VII) День присвячений родині, дітям, дому. Домашні клопоти поглинуть вас повністю. Побутові проблеми вийдуть на передній план. Прорахуйте свої можливі витрати і реальні доходи: це допоможе вам ефективно вирішити всі господарські справи. Досвід друзів і близьких надасть незамінну допомогу.


ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII) Ваше старанність і працездатність принесуть свої плоди. Не відмовляйтеся від порад, допомоги і підтримки партнерів – участь доброзичливо налаштованих до вас людей допоможе уникнути помилок. Зрослий життєвий потенціал сприятливо позначиться на здатності до самовираження. У сексуальній сфері поки не передбачається ніяких значних змін.


ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX) Позитивні тенденції першої половини дня забезпечать успіх в укладенні угод або в комерційних операціях. Вірогідне отримання прибутку, здійснення давньої мрії або несподіване приємна звістка. Ви сповнені життєвих сил. А тому робіть те, що вважаєте за потрібне. Зірки радять зважити свої очікування і претензії до партнерів і подумати, що і як можна виправити. Можливо, сьогодні від вас буде потрібно прийняття важливих рішень.


ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X) Не виключені обмани, серйозні провокації, зраду друга. Емоційний фон багатьох Терезів буде занадто бурхливе, що тільки нашкодить кар’єрі і з’явиться причиною втоми і роздратування в кінці дня. Проведіть вечір у колі сім’ї та розважайте себе якими-небудь тихими домашніми радощами: читанням книг, спілкуванням з рідними, переглядом нових відеокасет; добре також послухати музику.


СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI) Негативні тенденції попередніх днів можуть позначитися і на сьогоднішньому дні. Предметом вашого занепокоєння можуть стати проблеми з дітьми, з батьками, матеріальні труднощі в домашньому або дачному господарстві. Небажано вживати остаточних і важливих рішень. Наступний тиждень має бути більш благополучною.


СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII) Вдалий день. Вірогідне отримання прибутку, здійснення давньої мрії або несподіване приємна звістка. Не виключено, що ви зможете блискуче проявити себе, проте слід визначити межі своїх можливостей. Сміливість чи прагнення братися за здійснення глобальних проектів може обернутися проти вас чи негативно позначитися на вашому самопочутті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>