Головна / Гороскоп / Гороскоп на сьогодні / ГОРОСКОП на сьогодні 25 січня 2015

ГОРОСКОП на сьогодні 25 січня 2015


КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I) Сьогодні зірки радять діяти напористо і з розмахом. Не відмовляйтеся від нових справ, навіть якщо вони здадуться вам малоперспективними. У вирішенні будь-яких питань покладайтеся на свою інтуїцію. Ймовірно, чекають витрати, але вкладені гроші окупляться сторицею.


ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II) День зваблювання, обману, розгулу темних пристрастей. Ваше фінансове становище дещо погіршиться. Вірогідні втрати. Якщо ви плануєте зробити велику покупку, подумайте, чи варто витрачати на неї так багато грошей. Велика ймовірність крадіжок, пожежі або нещасного випадку. Будьте особливо уважні до своїх дітей.


РИБИ (Pisces, 20.II-20.III) Цей день сприятливий для реорганізації побуту, великих покупок, обміну. Ймовірна підтримка з боку: близькі вам люди візьмуть частину фінансових проблем на себе. Можливе деяке переміщення по службових сходах, але ось в яку сторону – вгору або вниз, буде залежати тільки від вас. Молодим Рибам рекомендується не втрачати багато часу на розваги та зустрічі, поспішайте реалізувати себе.


ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV) Суперечливий день. Жінки-Овни зможуть відчувати себе на висоті в усіх відношеннях. Вірогідні ділові пропозиції, вдале завершення справ або нове захоплення. Ваше чарівність підкорить оточуючих. Чоловікам-Овнам слід визначити межі своїх можливостей. Смак до екстравагантних вчинків може негативно позначитися на зусиллях останнього часу.


ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V) Будьте обережні, не приймайте ніяких важливих рішень, почекайте більш відповідного моменту. Фінансове становище знаходиться в нестійкому положенні, і тільки через два дні можна очікувати успіхів у професійній діяльності та завоюванні авторитету. Можливе деяке переміщення по службових сходах, але ось в яку сторону – вгору або вниз, це буде залежати тільки від вас. Не забувайте про заздрісників і таємних недругів, здатних на плітки і наговори. Хтось знову намагається доставити вам неприємності.


БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI) День пов’язаний з фізичними навантаженнями, отриманням інформації, набуттям любові. Зірки обіцяють вам успіх у пошуку додаткових джерел доходу або переході до нових видів діяльності. Імовірний успіх у фінансових справах. Завдяки свіжим ідеям або вибору нової стратегії ви вдало проведете ділові зустрічі і переговори. Ваш оптимізм, чарівність і логіка змусять партнерів піти на співпрацю. Не виключені нові сходинки в кар’єрі.


РАК (Cancer, 22.VI-22.VII) Будьте пильні, не приймайте ніяких важливих рішень і вичікуйте. Можливе деяке переміщення по службових сходах, але ось в яку сторону – вгору або вниз, це буде залежати тільки від вас. Обстановка на роботі сьогодні не надто сприятлива. У цей день остерігайтеся пліток і наклепів. Хтось знову намагається змусити вас понервувати. Після роботи поспішайте додому.


ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII) Сприятливий день для Львів творчих професій, особливо для театральних діячів і викладачів. Вони зможуть з блиском проявити себе, висловити все багатство своїх почуттів. Левам-політикам слід визначити межі своїх можливостей. Прагнення протегувати може обернутися проти вас чи негативно позначитися на зусиллях останнього часу.


ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX) Активний, творчий день. Сьогодні, можливо, відбудеться якась важлива подія у вашому житті. День буде сприятливий і для роботи і для відпочинку: не буде ніяких перешкод, неприємності обійдуть вас стороною, вийде все, що ви намітили. Якщо ви плануєте зробити велику покупку, подумайте, чи варто витрачати на неї так багато грошей, адже поки можна обійтися і без неї.


ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X) День сприятливий для комерційної діяльності. Завдяки свіжим ідеям або вибору нової стратегії ви вдало проведете ділові зустрічі і переговори. Ваш оптимізм, чарівність і тонка дипломатія змусять партнерів піти на співпрацю. Друга половина дня принесе втрату енергії і прагнення до насолод.


СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI) День виявиться сприятливим для укладення шлюбу, нових контрактів і ділових переговорів, можливе вирішення важливих питань з партнерами. Завдяки своїй порядності, чесності і мудрості ви зможете будь-якого переконати в чому завгодно. Цей день може принести більше радості, ніж який-небудь інший. Хоча ви прекрасно розумієте, що попереду турботи і непередбачені перешкоди, що не концентруйте свою увагу на цьому, вам не-обходимо хороший відпочинок.


СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII) День пов’язаний з фізичними навантаженнями, отриманням інформації, набуттям любові. Сприятливі співпрацю з партнерами та обігу до начальства. Зірки обіцяють вам успіх у пошуку додаткових джерел доходу або в переході до нових видів діяльності – ви з легкістю зможете реалізувати свої плани і наміри. Ваші оптимізм, чарівність і логіка змусять партнерів піти на співпрацю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>