Головна / Гороскоп / Гороскоп на сьогодні / ГОРОСКОП на сьогодні 25 лютого 2015

ГОРОСКОП на сьогодні 25 лютого 2015


КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I) Не виключено, що початок дня потребують прийняття важливих рішень в особистому житті. Сьогодні цілком можливі серйозні зміни: як позитивні, так і негативні. Може статися й так, що ви припините всі відносини з партнером або, навпаки, знайдете гармонію і радість. Сон справедливий, очікуйте виконання.


ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II) День в цілому сприятливий. Черговий цикл вашої життєвої активності знаменуватиметься посиленням інтуїції, особистої чарівності, посиленням аури. Водолії творчих професій зможуть ефективно проявити свої таланти і здійснити максимум задуманого. Увага до співрозмовника дозволить їм багато чого неупереджено оцінити і обміркувати. Зірки рекомендують в цей день вести себе більш стримано, ніж завжди.


РИБИ (Pisces, 20.II-20.III) Хороший день в усіх відношеннях. Ваша активність і діловитість можуть імпонувати колегам. Можливо, вам запропонують нову посаду або допомогу. Погоджуйтеся не роздумуючи, так як незабаром послідують значні зміни в житті. Незважаючи на сприятливі перспективи, будьте обачні зі своїми колегами. Імовірна активізація таємних ворогів і недоброзичливців. Можливі подружні зради.


ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV) Не виключені повороти долі, які змусять вас проявити максимальну активність і швидкість реакції на мінливу ситуацію. Плани і намічені справи швидше за все не принесуть бажаних результатів. Сприятливі покупки, крім тканини і виробів з дорогоцінних металів. Будьте уважні при спілкуванні з особами протилежної статі ймовірні проблеми будуть пов’язані саме з ними.


ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V) Вдалий день для підприємців і бізнесменів. Удача сама пливе до них у руки. Головне – не упустити свій шанс. Однак зірки попереджають, що сьогодні можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям. Може бути, доведеться навіть звернутися до фахівця. Якщо відчуєте нездужання, не відкладайте візит до лікаря, тому що хвороби не проходять самі собою. Не намагайтеся загнати хворобу всередину: наслідки можуть бути непередбачуваними.


БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI) Початок дня потребують прийняття важливих рішень. Зірки радять зважити свої Очікування і претензії до партнерів і подумати, що і як можна виправити. Вірогідні дисгармонія в спілкуванні, агресія з боку партнерів, поява проблем на порожньому місці. Зверніть увагу на стан здоров’я, особливо на правильне харчування. Якщо ви будете достатньо зібрані, правильно розплануєте свій день, ввечері ще встигнете поспілкуватися зі старими приятелями.


РАК (Cancer, 22.VI-22.VII) Сьогодні можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям, коли варто звернутися до фахівця. Не затягуйте і не думайте, що хвороби проходять самі собою. Навіть якщо криза мине, то наслідки можуть бути самими непередбачуваними. Проведіть другу половину дня на природі, не звертаючи уваги на похмурі думки. Краще лягти спати раніше. Імовірність віщих снів.


ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII) Сприятливий день для спілкування. Не виключено, що жінки-Леви сьогодні зможуть блиснути в суспільстві, бути в центрі уваги. Відповідний день для укладення шлюбу, сімейних відносин, любовних пригод. Чоловіків-Львів деяка емоційна нестабільність або прагнення йти на поводу своїх пристрастей можуть привести до великої сварці з близькими людьми.


ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX) Сприятливий день для укладення шлюбу, сімейних відносин, любовних пригод. Не виключено, що початок дня потребують прийняття важливих рішень в особистому житті. Зірки радять зважити свої можливості і не пред’являти партнерам підвищених вимог. Гармонія в спілкуванні з близькою людиною, довіра і доброзичливість сприятливо позначаться на вашому душевний комфорт.


ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X) Двоїстий день. У першу половину дня вірогідні дисгармонія в спілкуванні, агресія з боку партнерів, поява проблем на порожньому місці. Постарайтеся зважити свої очікування і претензії до партнерів. Ви знайдете вихід із ситуації. Якщо ви будете достатньо зібрані, правильно розплануєте свій день, то друга половина дня може бути рівною і спокійною. Покличте на допомогу дипломатію і почуття гумору.


СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI) Несприятливий день, зазначений ускладненнями в професійних справах: будь-які ваші дії можуть обернутися проти вас, тому не приймайте кардинальних рішень. Внутрішнє чуття допоможе визначити ваших ворогів і попередити їх інтриги. Цілий день вам доведеться розриватися між будинком і роботою, намагаючись залагодити сімейні справи і професійні проблеми. Перенапруження може негативно позначитися на вашому самопочутті – якщо сьогодні ви раптом захворієте, то хвороба буде довгою і важкою.


СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII) Життєвий потенціал на високому рівні, однак ви зможете домогтися повного успіху тільки за тієї умови, що реально оціните свої можливості, детально обдумаєте майбутні дії. Не намагайтеся йти забороненими або кривими стежками: ваше честолюбство і активність допоможуть досягти вершин успіху, використовуючи чесні кошти. Розподіліть пріоритети, знайдіть союзників або, навпаки, відмовтеся від будь-якої допомоги і сміливо йдіть до заданої мети – вас чекає удача. Однак не залишайте своїх близьких без уваги: ​​спрага успіху чи надмірна захопленість справою може затулити вам весь інший світ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>