Головна / Гороскоп / Гороскоп на сьогодні / ГОРОСКОП на сьогодні 23 лютого 2015

ГОРОСКОП на сьогодні 23 лютого 2015


КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I) День вкрай несприятливий. Несподівані неприємності можуть значно ускладнити відносини з друзями. Чи не переоцінюйте свої можливості – проявіть більше практичності і реалізму, інакше вам не минути ураження. Зірки рекомендують в ці дні вести себе більш стримано, ніж завжди.


ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II) День символізує включення космічної енергії любові, відпущення гріхів, покаяння. Вам піде на користь відвідування храму, милосердя та участь у долі нужденних близьких вам людей. Важливе значення мають моральне очищення, духовність, інтуїція. Деяка суєта в другій половині дня зажадає від вас зібраності і стриманості. Необхідно переосмислити минуле.


РИБИ (Pisces, 20.II-20.III) День, сприятливий для комерційних поїздок, відряджень, укладання довгострокових фінансових договорів та прийняття свіжих рішень в тривалих справах. Велика ймовірність виграшу. Сьогодні можливий успіх в особистому житті. Багатьом Рибам-жінкам вдасться знайти взаєморозуміння і згода зі своїми обранцями. Їм здасться, що шлюбний союз настільки гармонійний, що ніхто інший не потрібен.


ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV) День вкрай несприятливий. Починається період відстоювання своїх принципів, авторитету, внутрішньої свободи. Життєвий потенціал почне знижуватися. В особистому житті будьте готові до деяких неприємних змін.


ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V) Прекрасний час для спілкування з протилежною статтю. Імовірність гармонійних відносин дуже велика. Можливі зустрічі з давніми симпатіями. Якщо у вас тривалий час був відсутній контакт з ними, то зараз саме час налагодити зв’язки.


БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI) День в цілому сприятливий. Черговий цикл вашої життєвої активності знаменуватиметься посиленням інтуїції, особистої чарівності, аури. Близнюки творчих професій зможуть ефективно проявити свої таланти і здійснити максимум задуманого. Товариськість і увагу до співрозмовника дозволять їм багато чого неупереджено оцінити і обміркувати.


РАК (Cancer, 22.VI-22.VII) Хороший день в усіх відношеннях. Контакти на службі з усіма складаються вдало. Ви блисне сьогодні чимось особливим, зміцнивши тим самим свій авторитет. Ваші активність і діловитість можуть імпонувати колегам. Можливо, вам запропонують нову посаду. Погоджуйтеся не роздумуючи, так як незабаром послідують значні зміни у вашому житті.


ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII) День вкрай несприятливий. Життєвий потенціал почне знижуватися. Прагнення об’єднувати різних людей і точки зору під своїм прапором може привести до розбіжностей в колективі або до негативних змін в особистому житті.


ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX) День вкрай несприятливий. Несподівані неприємності можуть значно ускладнити відносини з друзями. Зірки рекомендують в ці дні вести себе більш стримано, ніж завжди. Не призначайте ніяких ділових зустрічей, так як з принципових питань буде надзвичайно важко дійти спільної думки з партнерами. Буде складно сконцентрувати увагу, зосередитися на головному, уникнути помилок.


ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X) Критичний день. Успіх можливий тільки у людей, що займаються бізнесом. Завдяки своїй працездатності вони зможуть здійснити максимум задуманого. Будь-яка ініціатива або активний рух в інших сферах діяльності принесе втому і незадоволеність. Вірогідні нервові зриви і головні болі.


СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI) Пасивний день, зазначений ослабленням енергетичного потенціалу. Втому і роздратування супроводжуватимуться навіть озлобленням. Не можна заганяти всередину негативні емоції. Усвідомте їх повною мірою і візьміть під контроль. У сім’ї можливий конфлікт з дітьми-підлітками.


СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII) Черговий цикл вашої життєвої активності знаменуватиметься посиленням інтуїції, особистої чарівності, аури, проте надлишок внутрішньої енергії може збити вас з обраного напрямку і не дозволить ефективно проявити свої таланти і здібності. Бажання домогтися схвалення оточуючих і довести, що вона краща, ніж здається, може привести жінку-Стрільця до нервового зриву чи сварки з близькою людиною. Несподівані неприємності можуть значно ускладнити відносини чоловіка-Стрільця з друзями. Зірки рекомендують в ці дні вести себе більш стримано, ніж завжди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>