Головна / Гороскоп / Гороскоп на сьогодні / ГОРОСКОП на сьогодні 17 січня 2015

ГОРОСКОП на сьогодні 17 січня 2015


КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I) Сприятливий день для початку будь-якої важливої ​​справи або зміни службового становища. Можливо, вам запропонують нову посаду. Погоджуйтеся, не роздумуючи, так як незабаром послідують значні зміни в житті.


ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II) Несприятливий для ділової активності день. Всі проти вас. Інтриги, заздрість, несподівані перешкоди будуть затягувати здійснення ваших планів. Може виникнути необхідність у допомозі друзів, родичів або впливових людей. У другій половині дня можливий конфлікт. Вас будуть звинувачувати в тому, чого ви не робили. Взаєморозуміння в цей день повністю відсутня.


РИБИ (Pisces, 20.II-20.III) У другій половині дня вдалими виявляться будь-які контакти з близькими родичами. Девіз дня – любов, спокій і злагода. Навчіться задовольнятися тим, що підносить вам життя, не вимагаючи нічого більшого. Ваша думка не залишиться без уваги того, хто для вас є авторитетом. Постарайтеся більше часу провести з коханою людиною, що благотворно позначиться на вас обох, так як ви зарядіть один одного любов’ю і енергією.


ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV) Сьогодні вам загрожують непорозуміння у відносинах із співробітниками або начальством. Ймовірно неприємна звістка або несподівана зустріч, яка змусить вас змінити намічені плани. Може бути, вам запропонують нову посаду або у вас з’явиться можливість додаткового заробітку.


ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V) Зірки радять спрямувати всі ваша завзятість на досягнення матеріальних благ. Вся майбутня тиждень сприятливий у фінансовому відношенні. Залучайте оточуючих до здійснення своїх планів і проектів. Не відмовляйтеся від нових знайомств. Заплановані зустрічі, переговори або поїздки пройдуть вдало. День обіцяє бути яскравим і незабутнім. Легкість і невимушеність у спілкуванні допоможе вам поліпшити відносини з начальством. Але не переоцінюйте свої сили і можливості, вони не безмежні.


БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI) Вкрай несприятливий день – день зваблювання, обману, розгулу темних пристрастей. Ваше фінансове становище дещо погіршиться. Можливо, ви втратите цінну річ або повернете старі борги. Існує ймовірність пожежі або гострого конфлікту з незнайомими людьми.


РАК (Cancer, 22.VI-22.VII) День обіцяє бути яскравим і незабутнім. Ви будете почувати себе добре, легко і невимушено. Відносини з начальством покращаться. Але не переоцінюйте свої сили і можливості, вони не безмежні. За умови, що ви будете витрачати гроші розумно, їх повинно вистачити надовго. Всі покупки, які ви захочете сьогодні зробити, виявляться вдалими.


ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII) Вірогідні неприємна звістка або несподівана зустріч, яка змусить вас змінити намічені плани. Жінок-Львів зірки попереджають про можливий розрив відносин з партнером. Швидше за все він не виправдає ваших очікувань. Чоловікам-Левам слід уникати категоричних висловлювань або розмови в підвищених тонах. Більше дипломатичності.


ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX) День змін, початку будь важливої ​​справи. Можливо, вам запропонують нову посаду. Погоджуйтеся, не роздумуючи, так як незабаром послідують значні зміни в житті. Ваше занепокоєння і таємні страхи невиправдані. Працьовитості і старанності вам не позичати, а це якраз те, що в даний момент особливо необхідно.


ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X) День перетворення космічних енергій. Можливі різкі зміни в настрої, емоційні зриви або хвороба. Вірогідні помилки і прорахунки через підступи недоброзичливців або невірно витлумаченої інформації. Може виникнути необхідність переглянути відносини з друзями.


СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI) Починається період нової якості, переходу в інший стан, позбавлення від всього непотрібного. Сприятливо змінити свою зовнішність, лікувати складні захворювання. Рекомендується позбутися шкідливих звичок, гордині і зарозумілості.


СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII) Вкрай несприятливий день – день зваблювання, обману, розгулу темних пристрастей. Зберігайте витримку і холоднокровність. Не реагуйте на те, що відбувається, – багато що залежить не тільки від вас. День несприятливий для реалізації творчих задумів, справ, пов’язаних із вкладенням капіталу, великих покупок. У другій половині дня ймовірно погану звістку або погіршення самопочуття.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>