Головна / Гороскоп / Гороскоп на сьогодні / ГОРОСКОП на сьогодні 15 січня 2015

ГОРОСКОП на сьогодні 15 січня 2015


КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I) Існує ймовірність пожежі або гострого конфлікту з незнайомими людьми. Слідкуйте за здоров’ям: ймовірно погіршення самопочуття. Необхідні обережність, пост, стриманість. Не можна сердитися, плакати. Кінь у сні або наяву – поганий знак.


ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II) День включення космічної енергії. Починається період високої гармонії розуму, прагнень і почуттів. Планети допомагають вам. Потужні процеси торкнуться особисте життя багатьох Водоліїв. Вірогідні любов, задоволення, радість творчого творчості і впевненість у власних силах. Багатьом Водоліям визначена велика любов, яка може привести до укладання шлюбу.


РИБИ (Pisces, 20.II-20.III) Цей день символізує внутрішню свободу. Він вдалий для будь-якої роботи і вдосконалення. Успіх буде супроводжувати найбільш спокійним Рибам, який вміє пристосовуватися до будь-яких умов життя, стримувати свої емоції, бажання і вчинки. Але перш за все постарайтеся звільнитися від залежності. У першій половині дня успіху в справах може перешкодити зайва метушливість, в другій – апатія і лінь.


ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV) Вкрай несприятливий день. Існує ймовірність значних фінансових втрат у результаті крадіжки, пограбування або невдалої покупки. Уникайте конфлікту з незнайомими людьми. Ваша відвага і сміливість на цей раз можуть послужити погану службу.


ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V) Цього дня ви зможете максимально проявити всі свої інтелектуальні і духовні здібності. Можливі зустрічі з друзями, на яких ви будете блищати дотепністю і красномовством. За що б ви не взялися, вас чекає успіх, от тільки не беріться за те, що вимагає великої програми фізичних сил. Зірки попереджають про можливість травми або розладу здоров’я. По можливості проведіть вечір цього дня десь поза домом, в гостях у друзів, серед родичів.


БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI) Зрослий чарівність жінок-Близнюків дозволить їм подолати всі перешкоди і перешкоди на шляху до успіху. У цей день жінки зможуть максимально проявити всі свої інтелектуальні та духовні здібності, тільки не варто братися за те, що зажадає великого фізичного напруження. Чоловіків-Близнюків зірки попереджають про можливість травми або розладу здоров’я.


РАК (Cancer, 22.VI-22.VII) Вірогідне поліпшення фінансового становища. Можливо, угоди, укладені раніше, чи не зірвуться і принесуть солідний дохід. За що б ви не взялися, вас чекає успіх, от тільки не беріться за те, що, як вам здається, ви не зможете зробити. Якщо є бажання, проведіть вечір цього дня десь поза домом, скажімо, у друзів, які останнім часом наполегливо запрошували до себе.


ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII) Хороший день в усіх відношеннях. Ваша активність і діловитість будуть відзначені начальством або партнерами по бізнесу. Хороший день для завершення справ, аналізу пройденого шляху, спілкування з близькою людиною.


ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX) Вкрай несприятливий день – день зваблювання, обману, розгулу темних пристрастей. Ваше фінансове становище дещо погіршиться. Можливо, ви втратите цінну річ або повернете старі борги. Існує ймовірність пожежі або гострого конфлікту з незнайомими людьми. Проявіть обережність у спілкуванні з людьми. Не втрачайте сміливості і самовладання. Любов покидає вас. Від вас залежить – розлучитеся ви зараз або трохи пізніше. Розрив майже неминучий.


ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X) Зрослий чарівність Терезів дозволить їм подолати всі перешкоди і перешкоди на шляху до успіху. Не виключена поява свіжих ідей, які дозволять знайти нові джерела заробітку. У другій половині дня ймовірно погану звістку або погіршення самопочуття. Простудні захворювання або загострення хронічних захворювань – ознака невірно обраного шляху.


СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI) Позитивні тенденції другої половини попереднього дня сприятливо позначаться на сьогоднішньому дні. Ви забудете про занепокоєння і прикрих дрібницях. Якщо ви відкинете строгість і цілком розташуйтеся до близьких людей, то будете винагороджені. Цінуйте зараз і насолоджуйтеся кожною приємною хвилиною.


СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII) Деяка розкиданість, бажання встигнути скрізь або вирішити всі справи відразу можуть привести до помилок або нервових перевантажень. Вірогідні погані звістки, які застануть вас зненацька або змусять змінити намічені плани. Регресивне рух Меркурія негативно позначиться на фінансових справах. З’являться несподівані проблеми, які можуть загальмувати всі ваші починання. Слід знизити ділову активність щоб уникнути матеріальних втрат. Сон виповниться, якщо повториться через три дні. Випадання зубів у сні або наяву – до втрат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>