Головна / Гороскоп / Гороскоп на сьогодні / ГОРОСКОП на сьогодні 12 березня 2015

ГОРОСКОП на сьогодні 12 березня 2015


КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I) Зірки застерігають чоловіків-Козерогів від активних фізичних навантажень і колективних заходів. Увечері можливе погане самопочуття. Небажано зловживати спиртними напоями, захоплюватися м’ясними стравами і гострими приправами. Жінок-Козерогів чекає цікава зустріч. Не виключено виникнення нового роману або відновлення старих відносин.


ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II) День провокацій і несподіваних поворотів долі. Чи не вдавайтеся в конфліктні ситуації на вулиці, не відвідуйте масових заходів. Вам потрібно розслабитися і в спокійній обстановці проаналізувати ситуацію. Ваша здатність вловлювати все, що відбувається сприятиме об’єктивній оцінці суті речей і подій.


РИБИ (Pisces, 20.II-20.III) Сприятливий день для активного включення в професійну діяльність. Підвищена працездатність змусить ваших колег здивуватися тому, як швидко ви знайшли потрібну форму. Успішному ходу справ сприятимуть посидючість і концентрація уваги. У другій половині дня вірогідні несподіванки в особистому житті, як приємні, так і не дуже. Однак не слід хвилюватися, ви тепер в змозі все подолати.


ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV) Не виключено, що чоловіків-Овнів чекають особисті побачення, які закінчаться взаємним задоволенням. Влаштуйте собі і близьким невеличке свято, але при цьому уникайте надмірностей у їжі і вживанні спиртних напоїв. Жінок-Овнів закрутять домашні клопоти. Ймовірно, нагадають про себе невирішені проблеми останніх днів. Спілкування з дітьми доставить вам особливу радість.


ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V) Життєвий потенціал Тельців починає зростати, що дозволить багатьом з них залучити оточуючих до реалізації своїх планів. У цей день зірки сприяють досягненню поставлених цілей, вивчення наук, творчості чи осягнення свого коріння. Ваша товариськість і енергія несе мир і відновлення рівноваги. Постарайтеся першу половину дня провести на. природі серед друзів і близьких. Щедро діліться своїми думками, досвідом, вчите інших, вчіться самі. Проявіть щедрість і альтруїзм. Сьогодні ви можете дозволити собі відступити від дієти, випити вина або підігрітого кагору. Можливі приємні знайомства, які додадуть вам упевненість в собі. Не помиліться, наближаючи до себе людей.


БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI) День принесе удачу Близнюкам, котрі займаються бізнесом. Успішні торговельна діяльність, ризиковані підприємства. Вірогідні далекі поїздки, подорожі, зустрічі з цікавими людьми. Не виключено виникнення нового роману або відновлення старих відносин. Будьте готові до того, що спілкування зі старшими членами родини може зіпсувати вам настрій. Справитися з поганим настроєм допоможе почуття гумору. Хороший відпочинок і повноцінний сон повернуть вам бадьорість і оптимізм.


РАК (Cancer, 22.VI-22.VII) Цей день пов’язаний з милосердям, допомогою, зціленням. Можливо, від вас чекають допомоги колеги, друзі або близькі. Неприємні події останніх днів дадуть про себе знати. Спробуйте прогулятися перед сном, полежати в теплій ванні або випити на ніч чашку теплого молока з медом або ж чаю. Напевно, одне з цих коштів виявиться дієвим.


ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII) Не виключено, що сьогодні чоловіків-Львів очікують особисті побачення, які закінчаться взаємним задоволенням. Влаштуйте свято на честь обраниці, але при цьому уникайте надмірностей у їжі і не зловживайте спиртними напоями – вірогідні ускладнення зі здоров’ям. Жінкам-Левам належить розриватися між домашніми обов’язками і прагненням блиснути в суспільстві.


ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX) Сприятливий час для комерційних угод, покупок, ризикованих підприємств. Жінок-Дев чекає цікава зустріч. Не виключено виникнення нового роману або відновлення старих відносин. Чоловікам-Дівам чекають домашні клопоти. Ймовірно, нагадають про себе борги або невирішені проблеми останніх днів.


ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X) День може бути неприємним. Якщо ви не використовуєте можливість для відпустки або відпочинку, то можливі безпричинна печаль, поганий настрій, депресія. В особистому житті зайві емоції можуть принести розчарування або привести до сварки. Постарайтеся сконцентруватися на позитивних думках, відмовитися від марнославства та егоїзму.


СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI) День пов’язаний із збитками, втратами. Фінансове становище дещо погіршиться з не залежних від вас причин. Найближчим часом вам не слід сподіватися на будь-які грошові надходження. Не беріть у борг, а перейдіть на режим економії. Для цього дня характерні любовні розчарування.


СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII) Успішними торговельна діяльність, ризиковані підприємства. Вірогідні далекі поїздки, подорожі, зустрічі з цікавими людьми. Можливо, нагадають про себе незакінчені справи і невирішені проблеми останніх днів. Постарайтеся сконцентруватися на позитивних думках, відмовитися від марнославства та егоїзму. Не виключено виникнення нового роману або відновлення старих відносин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>