Головна / Знамениті / Біографії зірок / Фират Челік ( Firat Çelik ) – Актори – Біографія

Фират Челік ( Firat Çelik ) – Актори – Біографія

Біографія

Фират Челік , найбільш відомий за роллю Мустафи в турецькому серіалі « Без вини винувата або У чому вина Фатмагуль » , дебютував на екрані в 2009 -му році . Тоді йому дісталася роль другого плану у фільмі Філіпа Ліора «Ласкаво просимо» ( Welcome ) . Далі його кар’єра почала стрімко розвиватися – актор отримав кілька ролей у театральних постановках. І вже знайшовши популярність , Фират Челік став зніматися в серіалах.

Його фільмографія налічує всього чотири роботи . Це два серіали : « Без вини винувата » (2010 ) і « 20 хвилин » ( 2013 ) і два кінофільми : « Ласкаво просимо » ( 2009 ) і« Я не можу спати , коли прибуває місяць» (2011). Що цікаво , лише один фільм з його участю був знятий у Франції – дебютна робота Фират «Ласкаво просимо» . Решта три були зняті вже на історичній батьківщині актора – Туреччини.

Крім кінозйомок актор донині бере участі у театральних постановках , рекламних роликах , а так само працює в якості моделі. Одним з найвідоміших рекламних роликів з його участю – реклама автомобіля « Toyota Avensis »

Актор був народжений у Німеччині , в сім’ї турецьких емігрантів 25 березня 1981 ( за знаком зодіаку – овен ) . Трохи пізніше його родина переїхала в Париж , де актор провів усе своє свідоме дитинство.

Перш , ніж спробувати себе в амплуа актора , Фират випробував безліч професій. Він був будівельником , барменом і навіть моделлю . І лише завдяки наполегливим порад близьких людей він почав брати уроки акторської ремесла в драматичному жанрі , тим самим , поступово набираючись досвіду в акторському мистецтві.

Проте справді переломним моментом у його житті стала зустріч з відомим французьким режисером Тьєррі Харкурт , який розгледів потенціал молодого актора і посприяв подальшому розвитку його кар’єри.

Фільмографія

  • ФІРУЗА (2013)
  • 20 хвилин (2013)
  • Я не можу спати , коли прибуває місяць < / a > ( 2011 )
  • Без вини винувата ( 2010 )
  • Ласкаво просимо ( 2009 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>