Головна / Знамениті / Біографії зірок / Фулія Зенгінер ( Fulya Zenginer )

Фулія Зенгінер ( Fulya Zenginer )

Біографія

Fulya Zenginer талановита турецька актриса. Вона дуже колоритна і несхожа на кого-небудь. У цій чарівній дівчині є щось одухотворене і піднесене , передане в пронизливому погляді. Тому фільми за участю Фуліі Зенгінер подобаються багатьом.

Fulya з’явилася на світ 21 липня 1989 у величному місті Туреччини – Стамбулі. Коли Фулія підросла , її віддали в Початкову школу імені Нурі Паші , яку дівчинка досить успішно закінчила. Потім Fulya Zenginer продовжила навчання в Зейтинбурну , в середній школі Bakirkцy liseyide . Після середньої школи Фулія отримувала освіту в коледжі ділового адміністрування Tamamlad , організованому при Вищій школі .

Прагнення мати вищу освіту привело Фулію Зенгінер в Педагогічний університет , де вона поступила на факультет ” Зв’язків з громадськістю та інформаційним відділом ” , який успішно закінчила.

Кар’єра

У 2006 році Fulya Zenginer почала сходження по акторській кар’єрі . Першими її зйомками стали сцени в серіалі «Доктор» , що транслюється по каналу Star TV . У цій стрічці кіноактриса грала роль Hande .

Зоряний успіх молодій актрисі Фуліі Зенгінер принесла роль Yeliz Gezici в драматичному серіалі « Долі сестер » , в якому дівчина знімалася в 2008 році.

У 2012 році талановитій актрисі запропонували роль Nihal у комедійній кінострічці « неушкодженими ». Оскільки роль Nihal вразила дівчину , здалася їй цікавою , вона погодилася зніматися.

У 2013 році вийшов ще один кінофільм El- Cin ( Ель- Цин ) за участю Зенгінер . На цей раз Фулія знімалася в картині , віднесеної до жанрів : драма- жах – фантазія. Світова прем’єра El- Cin відбулася 5 квітня.

Дівчина активно знімається в різноманітних рекламних відеороликах . Досить часто вона задіяна в рекламі всіляких напоїв. Особа Fulya Zenginer вельми знаменито у світі реклами та моди.

Фільмографія

  • El – Cin (2013)
  • неушкодженим ( 2012 )
  • Tövbeler Tövbesi (2011 – 2012)
  • Долі сестер (2008 – 2010)
  • Доктор (2006 – 2008)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>