Головна / Знамениті / Біографії зірок / Езгі Еюбоглу ( Ezgi Eyüboglu ) – Актори – Біографія

Езгі Еюбоглу ( Ezgi Eyüboglu ) – Актори – Біографія

Біографія

Актриса народилася в Туреччині , Трабзоні . Знімається для багатьох журналів , працює моделлю . Хоча її зріст всього метр 65 і вік 24 року вона дуже затребувана в модельному бізнесі. У кіно з’являється в епізодичних ролях з 2007 року. З недавнього часу вступила до університету акторської майстерності в Туреччині Bahcesehir . Балерина і співачка , закінчила балетну школу , а також державну консерваторію . Її можна побачити в багатьох кліпах турецьких співаків.

Кар’єра

Езгі Еюбоглу російські глядачі дізналися з серіалу « Чудовий століття ». У цьому популярному серіалі вона зіграла ексцентричну принцесу Айбіге . Всіх відразу зацікавило питання « Хто грає Айбіге ? ». Кримська принцеса , яка доводилося матері султана родичкою приїхала в гарем , так як в її країні йшла війна. Як тільки війна закінчилася вона поїхала. Але в гаремі вона не сиділа склавши руки , а брала участь у всіх подіях . Хоч волелюбна і норовиста красуня і була родичкою Валіде і гаряче її любила , вона підтримувала Хюррем . Коли на ту напали дівчата з гарему , намагалася її захистити. У гаремі вона зустріла Балі бея , якого грає Бурак Озчівіт , в якого закохалася. Усі шанувальники серіалу стежили за їх любовною історією , але пара так і не возз’єдналася . Обидва актора входять до десятки найкрасивіших акторів і найкрасивіших актрис Туреччини , так що не дивно , що вони добре виглядали разом . Езгі Еюбоглу призначена на роль Кемрі Арсой в новому серіалі « Помста ».

Особисте життя

Насправді ж Езгі замужем за турецьким молодим актором Гюрбей Іларій . Цей актор теж знімався в « Пишному столітті ». Він грав Мехмета , сина Хюррем . У серіалі не було жодної сцени , де б Шехзаде Мехмет і Айбіге були б поруч. Вони закохалися один в одного після того , як зіграли закохану пару в серіалі «Моє серце обрало тебе» (2011). Дерин і Каан , так звали їх героїв , за сюжетом серіалу одружилися. Тому багато хто не вірив , що пара дійсно потім одружилася , сприймаючи це за чергову качку .

Фільмографія

  • Помста ( Відплата ) – 2013
  • Sudan Bıkmış Balıklar – 2012
  • Чудовий століття – 2012
  • Моє серце обрало тебе – 2011
  • Kutsal Damacana : Dracoola – 2011
  • Ateşe Yürümek – 2010
  • Небезпечні вулиці – 2008
  • Senin Uğruna – 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>