Головна / Знамениті / Біографії зірок / Ерман Окай ( Erman Okay )

Ерман Окай ( Erman Okay )

Ерман Окай народився в Туреччині в 1940 році. За багаторічну кар’єру в кінематографі актор так і не отримав великої популярності , його мало хто знає. Ерман ОкайСвою першу епізодичну роль він отримав в 30 років – в 1970 році. З цієї ролі він не став відомий широкому глядачеві : кримінальний серіал ” Місце злочину” знімався всього один сезон.

У 1996 році Окай знявся ще у двох фільмах на кримінальну тему , які транслювалися виключно по телебаченню. Цікавий факт: хоча актор народився в Туреччині , знімався він тільки в німецькому кіно . Всього Окай взяв участь у шести фільмах: ” Місце злочину” , “Між небом і землею” , ” Willkommen in Kronstadt ” режисера Ганса Мюллера , в комедійній мелодрамі 1996 року ” Liebe , Leben , Tod ” Матісса АЛЛАР , ​​сімейної кримінальної драмі 1992 року ” Die Distel ” , в якій він знову зіграв малопомітну епізодичну роль , і в короткометражці Емре Котц ” Weites Meer ” . Короткометражка вийшла на екрани в 2011 році і триває всього 11 хвилин. Вона стала останньою на сьогоднішній день роботою Ермана Окаянного .

Амплуа Окаянного не було різноманітним: фільми , в яких він знявся , були в основному з кримінальним ухилом. Також в його репертуарі значиться комедія , драма і короткометражка . Великі надії покладалися на серіал ” Місце злочину” , але його досить швидко зняли з прокату. Він брав участь і в інших телевізійних проектах , які також не завоювали у світової глядача великої популярності . Так , в 1985 і в 1992 році Окай знявся в епізодах серіалу ” Der Fahnder ” . Серіал транслювався в Німеччині 21 рік , але так і не був переведений на інші мови.

У числі іншого телевізійних робіт Ермана Окаянного серіали ” Zwei Brüder ” і ” Tartort ” . В обох стрічках актор знявся по одному разу. Про подальшу кар’єру Окаянного поки невідомо , можливо , що більше на екранах ми його не побачимо.

Фільмографія

  • Weites Meer , 2011
  •  Між небом і землею , 2005
  •  Willkommen in Kronstadt , 1996
  •  Liebe , Leben , Tod , 1996
  •  Die Distel , 1992
  •  Місце злочину , 1969

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>