Головна / Знамениті / Біографії зірок / Енгін Акюрек ( Engin Akyürek )

Енгін Акюрек ( Engin Akyürek )

 Раннє життя та освіта

У нього надзвичайно високий для турка зростання (зріст Енгіна 1,87 ) . Народився в Анкарі. За знаком зодіаку Терези. Вік Енгіна – 31 рік (народився в 1981 році 12 -го жовтня). Енгін неодружений (принаймні , в пресі немає такої інформації). У нього є молодший брат. Закінчив університет в Анкарі в 2002 . Спеціальність – лінгвістика та історія. Батьки Акюрека прості люди – батько клерк , правда , в уряді , мама – домогосподарка. Він один з найбільш очікуваних турецьких акторів.

Енгін АкюрекБлагодійна діяльність

В свій вільний час , Енгін Акюрек бере участь у благодійній діяльності , у тому числі в кампанії допомоги жертвам землетрусу на південному заході Туреччини .

Кар’єра

Енгін Акюрек став популярний завдяки турецькому телесеріалу « У чому вина Фатмагюль » , інша назва якого « Без вини винувата ». Енгін виконав у даному серіалі головну роль – роль Керима Ілгаз . За сюжетом він був сирота , виховувалася тіткою. Одного разу з друзями він добряче випив і вони разом згвалтували дівчину , яка пробігала мимо. Щоб приховати злочин Керім одружується на потерпілої. Їм потрібно багато чого пережити , щоб зрозуміти , що вони чудова пара .

Знімався даний турецька актор також в інших двох серіалах , один з яких « Іноземний жених ». Довгий густий чорний волосся , ставність , чарівна усмішка , виразні очі привернули увагу глядачок . Він став дуже популярний не тільки серед туркень , а й серед росіянок .

Отримав кілька турецьких нагород , в числі яких «самий обіцяє актор». Мурат входить до числа найкрасивіших турецьких акторів . Всі чекають , коли ж він зніметься ще в якомусь серіалі , але поки він ще не затверджений ні на одну роль з 2010 року.

Фільмографія

  • У чому вина Фатмагюль / Fatmagul’un Sucu Ne – (2010-2012 р.)
  • Якби я став хмарою / Bir bulut olsam – (2009 р.)
  • Араілан / Arayilan – ( 2008 )
  • Прощання Румелия / Elvada Rumeli – (2007 р.)
  • Доля / Kader – (2006 р.)
  • Іноземний жених / Yabanci damat – (2004 р.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>