Головна / Знамениті / Біографії зірок / Еміна Сандал ( Emina Sandal )

Еміна Сандал ( Emina Sandal )

Біографія

Еміна Сандал Яховіч – сербська актриса , модель і співачка , сестра відомого баскетболіста Мірсада Туркана . Вийшла заміж за популярного співака Мустафу Еміна СандалСандалі в 2008 році і зараз проживає в Туреччині. Еміна закінчила музичну школу , займалася в місцевому фольклорному ансамблі і співала в хорі свого міста. Ще навчаючись у школі , вона вже грала в театрі. Деякі спектаклі припускали і вокальне виконання , і саме тоді Еміна зрозуміла , що спів – її пристрасть.

У 2000 році вона перемогла у фестивалі “Злата стаза ” в Чорногорії , виконавши там пісню “Сало ти , moja muziko ” . У 2002 році Еміна Сандал брала участь у боснійському Євробаченні , заспівавши там композицію “У- ла- ла ” . Її альбом під назвою ” Ta & Ka ” в цей час досяг популярності в Боснії і Герцоговині , в колишній Югославії та інших державах. Також в 2002 році композиція ” OSMIдан ” була удостоєна «Срібного хіта » і завоювала нагороду на Radiofest 2002 Big . У 2003 році Еміна отримала приз « Золота Зірка». В даний час Сандал є студенткою факультету управління університету в Белграді. Виховує двох дітей. Перший – Яман , народився в 2008 році. Другий – Явуз , з’явився на світ в 2012 році.

Одна з найвідоміших ролей Сандал зіграла в турецькому серіалі під назвою « Пора тюльпанів ». У цьому серіалі Лалі , яку якраз і грає Еміна , – дівчина з вельми забезпеченої сім’ї . Незважаючи на своє багатство , вона – дуже скромна і тиха . Потім Лалі закохується в Юнака по імені Чинар . Незважаючи на відмінності у вихованні і способі життя , ця пара піде на все , щоб зберегти і зміцнити свою любов . Варто відзначити , що роль Лалі вдалася Еміне і отримала найпозитивніші відгуки . Еміна Яхновіч Сандал – одна з найкрасивіших актрис , фотомодель і співачка з яскравою зовнішністю і видатними здібностями.

Фільмографія

  • Пора тюльпанів (2010 – 2011)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>