Головна / Знамениті / Біографії зірок / Еліт Ішчан ( Elit Iscan )

Еліт Ішчан ( Elit Iscan )

Біографія

Молода турецька актриса Еліт Ішчан з’явилася на світ 12 січня 1994 року в турецькому місті Стамбул. Свою творчу кар’єру , майбутня актриса почала ще в юному віці, коли стала відвідувати різні кастинги і виступати перед своїми друзями. Далі , будучи вже студенткою коледжу , вона брала уроки акторської майстерності. Варто сказати , що актриса так само захоплюється грою у волейбол.

Еліт ІшчанПершою серйозною роллю в кіно , актриса вважає фільм «П’ять часів» , який був випущений в 2006 році. Тут , Еліт Ішчан зіграла одну з головних ролей. Після того , як актриса була помічена в серйозному кінематографі , їй була запропонована роль в одному з популярних турецьких серіалів – « Долі сестер ». Даний серіал оповідає про долю п’яти сестер , чиї батьки загинули. Тепер юні створіння можуть розраховувати лише на себе. Хочеться сказати , що актрисі була дана роль однієї з головних героїнь серіалу. При цьому молодій актрисі вдалося повною мірою втілити задуманий сценаристом серіалу образ , за що Еліт Ішчан була неодноразово нагороджена різними преміями в галузі кінематографії. Однією з таких премій , є « Золота куля » , яким була нагороджена актриса за одну з найбільш багатообіцяючих ролей.

Так само , варто сказати , що в 2008 році був знятий фільм – « Це життя » , який оповідає про простій сім’ї , що живе в темних , але дуже красивих водах Босфору. У даній картині , була майстерно показана історія поколінь. Варто сказати , що за даний фільм Еліт Ішчан була нагороджена премією кращих молодих талантів. На сьогоднішній день , Еліт Ішчан , є однією з найбільш багатообіцяючих молодих актрис , які знімаються у фільмах і серіалах Турецького виробництва . Безсумнівно , актрису ще чекає велика кількість перемог , нагород , премій і нових проектів.

Фільмографія

  • Долі сестер (2008 – 2010)
  • Це життя ( 2008 )
  • П’ять часів ( 2006 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>