Головна / Знамениті / Біографії зірок / Джемаль Хюнал ( Cemal Hünal )

Джемаль Хюнал ( Cemal Hünal )

Біографія

Відомий турецький актор Джемаль Хюнал народився 2 жовтня 1976 Мерсине , місті, розташованому на південному сході Туреччини. Незабаром сім’я хлопчика переїхала у французьке місто Сен- Бенуа , де Джемаль отримав загальну середню освіту. У 1995 році хлопець переїжджає до Англії , де вступає в Гілдхоллській школу музики і театру в Лондоні.

Джемаль Хюнал БіографіїДва роки навчання акторської майстерності багато чому навчили Джемаль і він пробує себе в роботі асистентом режисера , кастинг- асистентом в компанії, що займається виробництвом різних рекламних роликів. Однак своїм покликанням юнак все ж вважає акторську кар’єру і в 1999 році їде підкорювати Голлівуд . У Лос-Анжелесі Джемаль Хюнал надходить в Каліфорнійський Університет театру , кіно і телебачення , який успішно закінчує , отримавши вчений ступінь. У Сполучених Штатах починається творча кар’єра турецького актора , який знімається в епізодичних ролях в різних короткометражних фільмах.

У 2004 році , несподівано для друзів і родичів Джемаль відмовляється від життя в благополучній Америці і повертається на батьківщину , до Туреччини. Пізніше , на питання журналістів , чому він проміняв перспективу хорошою акторської кар’єри , забезпечену і благополучне життя в США на Туреччину , де його ніхто не знав , актор відповів , що його сильно тягло на батьківщину , де збереглися традиції і культура його предків , де люди ставляться до багатьох речей абсолютно не так , як американці. Навіть сьогодні актор жорстко критикує трансформацію турецької культури в західну. У своїх інтерв’ю він неодноразово говорив , що є противником європеїзованою Туреччини , підкреслюючи , що самобутність і неповторність рідних країв йому набагато ближче.

Але це зараз Джемаль Хюнал знаменитий і дає інтерв’ю глянцевим журналам , а приїхавши з Америки до Туреччини , де його ніхто не знав як актора , Джемаль довелося шукати будь-який заробіток , щоб прогодуватися . П’ять років він перебивався випадковими роботами , грав епізодичні ролі , а щоб прогодуватися мив посуд у кафе і ресторанах , перш ніж його в 2008 році помітив відомий турецький режисер , продюсер і сценарист Чаан Ирмак ( Cagan Irmak ) , який шукав актора , що вміє добре їздити верхи , на роль дублера головного героя у фільмі ” Кур’єр“. Однак , познайомившись з акторською грою Джемаль , режисер запропонував головну роль саме йому. З цього фільму почалося сходження актора на вершину турецького кінемотографа .

Сьогодні Джемаль Хюнал дуже популярний не тільки на батьківщині, а й далеко за її межами. Актор і зараз активно знімається у турецьких режисерів , залишати батьківщину не збирається , а вільний від знімального процесу час присвячує своїм хобі , яких у нього декілька : стрільба з лука , верхова їзда і приготування смачної їжі .

Фільмографія

  • Махмут і Мер’єм (2013)
  • Романтична комедія 2 (2013)
  • Одного разу в Османській імперії: Смута ( 2012 )
  • ХАОС : Павутина ( 2012 )
  • Аяса ( 2012 )
  • Між двома послідовними ( 2010 )
  • Романтична комедія ( 2010 )
  • Самотня людина ( 2008 )
  • Курьер ( 2008 )
  • Асі (2007 – 2009)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>