Головна / Знамениті / Біографії зірок / Джейсон Стетхем. 12 цікавих фактів.

Джейсон Стетхем. 12 цікавих фактів.

Всі ми знаємо Джейсона Стетхема як, актора бойовиків і екшенів. Його ролі безжалісних убивць , авантюристів і «поганих хлопців» спливають перед очима , коли мова заходить про особистості актора. Однак сценічний образ не дозволяє повністю впізнати людину.

Джейсон Стетхем. 12 цікавих фактів.

Вашій увазі пропонуються 12 цікавих фактів про Джейсона Стетхема .

 1. Ще до того як стати актором Джейсон знімався в рекламі різних компаній і в декількох кліпах. Тоді режисер з Голлівуду Гай Річі шукав акторів для своєї картини . У нього був друг , який володів однією з фірм займається рекламою молодих акторів. Якраз в цій фірмі значився і наш герой . Друг запропонував режисеру його кандидатуру. Річі вирішив провести маленький кастинг для Стетхема – він сказав Джейсону постати перед ним в образі хитрого торговця з вулиці і спробувати продати йому яку-небудь несправжню коштовність . Молодий актор не розгубився і з легкістю виконав поставлене завдання (ще , будучи юнаків , Стетхема доводилося працювати вуличним торговцем , і цей досвід допоміг йому в даній ситуації) . Тоді Річі спробував віддати назад підробку , Стетхем не прийняв його , залишаючись при цьому незворушним . Після цього , Джейсон отримав « зелене світло » і дорогу у велике кіно.
 2. Ще до роботи в рекламній індустрії англійський актор протягом десяти років займався плаванням , на професійному рівні. Він став учасником відомої Національної Асоціації з такого виду спорту , як « стрибки у воду». У ці роки англієць навіть був серед учасників Олімпійських ігор – 1988 . А в 1992 році Стетхем зайняв дванадцяте місце на ЧС зі стрибків з висоти у воду.
 3. Цікаво , що Джейсон як справжній житель Великобританії всім серцем любив футбол . Паралельно зі своїм водним захопленням він займався цим видом спорту. Однак стрибки у воду займали у нього багато часу , і йому довелося відмовитися від футбольного м’яча і поля. Але через роки , Джейсон став знаменитим актором , і у нього з’явилося більше вільного часу. Тоді він знову зайнявся грою у футбол. Грав за любительську команду Hollywood United . У її складі також були Стів Джонс і Вини Джонс. Але , високий ризик отримання травми міг істотно позначитися на акторській кар’єрі Стетхема . Тому актор вирішив покинути команду і припинити свої виступи навіть на любительському рівні. До всіх спортивних досягнень Джейсона можна також віднести його знання в кікбоксингу і відмінні показники в стилі змішаних єдиноборств.
 4. Також , варто відзначити , що Джейсон є лівшею, це робило його незручним суперником під час бойових змагань , а також незручним опонентом у футбольних матчах. В акторській індустрії це ніяк не вплинуло на його успіх.
 5. Особисте життя Стетхема також рясніє цікавими моментами. Складно уявити , що такого чоловіка може кинути дівчина (коли десятки тисяч представниць прекрасної статі мріють про відносини із зіркою ) , проте це факт . Джейсон довгий час принижувався і бігав за своєю коханою , але вона його відкинула. Джейсона зв’язували відносини з такими дівчатами , як Розі Хантігтон – Уайтлі , Софії Монк , Келлі Брук і Алекс Зосман . На даний момент він неодружений.
 6. Спортивна схильність зірки цілком з’ясовна. Справа в тому , що його батько любив гімнастику і бокс (за професією був співаком ) . Він навчав свого сина. А брат використовував Джейсона в якості боксерської груші , тому що теж любив бойові мистецтва. Від них Стетхем перейняв пристрасть до спорту , яка не полишає його до цих пір.
 7. Мати нашого героя була танцівницею.
 8. В інтерв’ю журналістам актор зізнався, що йому подобаються такі фільми як : Афера , Хрещений батько (обидві частини) , Санденс Кід , Холоднокровний Люк , Вихід Дракона і Буч Кессіді .
 9. Стиль і гра Стетхема подобалася іншому видатному акторові Голлівуду Сильвестру Сталлоне. Герой фільму « Роккі» зізнався в одному з інтерв’ю , що любить акторську гру Стетхема . Тому Сталлоне запропонував йому одну з головних ролей у своєму фільмі «Нестримні ».
 10. Після вдалого дебюту в акторському цеху зоряний англієць знявся в кримінальній комедії «Великий Куш ». Режисером цього фільму був знову Гай Річі (можна сказати , що він виконав Стетхема доріжку у світ великої кіноіндустрії ) . Спочатку роль Джейсона в комедії «Великий Куш » була маленькою , так як на перших місцях були Денис Фарин і Бред Пітт. Але потім його роль стала більшою , і в остаточному варіанті сюжету він був головним оповідачем у фільмі.
 11. Справжнім проривом акторської кар’єри Стетхема варто визнати 2000 рік. Тоді він зіграв торговця наркотиками з Англії у фільмі « Зроби голосніше ». Потім послідували ролі у фільмах « Привиди Марса » , «Протистояння» , «Пограбування по- італійськи» . Зіркою Голлівуду Джейсон став після успішного фільму «Перевізник ». Його гонорар досяг показника в мільйон американських доларів.
 12. Свою акторську діяльність він починав ще в юнацькі роки, з так званих « вуличних театрів » (їх суть полягала в виманюванні у туристів грошей). Торгував він підробленими духами , видаючи їх за справжні , а також краденими коштовностями. Ось так от з вуличного шахрая людина стала всіма улюбленим актором. Джейсон Стетхем – дуже цікава особистість , за якою стоїть стежити пильніше .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>