Головна / Гороскоп / Діва знак зодіаку характеристика

Діва знак зодіаку характеристика

ЗНАКИ ЗОДІАКУ по місяцях:

Знак Діва

Діва – шостий знак Зодіаку. Його символ – сніп колосків . Це символізує непорочність зачаття , людську доброчесність , критичність , практичність , допомогу. Діва – знак Землі , мутабельності . Управитель знаку Діва – Меркурій. Екзальтація Меркурія. Вигнання Нептуна. Падіння Венери.

Для знака Зодіаку Діва характерно почуття обов’язку і відповідальність , працездатність , акуратність і старанність . Це справжні трудівники . Для Дів важливий порядок , все в їхньому світі і діях має бути раціонально і корисно.

Діви вміють аналізувати і бачити найдрібніші деталі. За вдачею Діва людина серйозна , практичний, самостійний , вміє чітко планувати свої заняття , дотримуватися режиму дня , люблячий порядок і пунктуальність. Їх ясний і чіпкий розум , здатний тверезо і критично розглянути і проаналізувати будь-яку проблему , є для Дів основною опорою та інструментом в житті. За своїм характером вони раціоналістично , часом до педантичності.

Для успіху в житті у Дів є всі необхідні дані, проте тут необхідно враховувати деякі негативні сторони: їх надмірну критичність і зайву сухість . Дев не можна дорікнути в байдужості до проблем і нещасть оточуючих , вони завжди готові допомогти не тільки цінним діловим радою , а й практичними діями , а в умінні діяти розумно і чітко їм не відмовиш. Однак Дівам слід частіше стримувати своє бажання покритикувати і висловити вголос своє не дуже втішне думку про тих чи інших вчинках або якостях своїх близьких або колег по роботі.

Хоча ці зауваження , швидше за все , будуть справедливі по суті , але форма , і, головне , частота їх виголошення можуть поступово істотно погіршити ставлення інших до Дівам . Їм слід уникати жорсткості у відносинах з людьми , прояви надмірної вимогливості , бо ці якості можуть переростати часом навіть в жорстокість.

Меркурій , управитель знака Діви , наділяє їх кмітливістю і вмінням повернути будь-яку ситуацію на свою користь. Діви здатні не тільки успішно вирішувати складні інтелектуальні завдання , але й прекрасно працювати руками. Існує , однак , небезпека – їх пристрасть до деталізації . Якщо в деяких видах професійної діяльності це якість може бути цілком доречним , то при вирішенні життєвих проблем Діви можуть упустити вельми важливі речі , занурившись у скрупульозне дослідження частковостей , аналізуючи проблеми по окремих елементах .

Важливо навчитися виробляти в собі уміння вчасно зупинитися і спробувати охопити все в цілому – момент синтезу не повинен відкладатися в ім’я недосяжного повного і остаточного аналізу . Важливо за деталями вміти побачити головне .

Природні якості Дев допоможуть їм знайти собі застосування в різних областях людської діяльності. Навчання дається їм легко. Їх терені – наука , техніка , літературна критика , філологія , літературно- художня творчість . Вони можуть домогтися успіху в кар’єрі адміністратора , адвоката , педагога , лікаря , математика , редактора , коректора , контролера в будь-якій області , секретаря . Для Дів не замовлений і шлях у бізнес , але з урахуванням вибору зазначених сфер діяльності . Почуття відповідальності робить Діву обов’язковою і виконавчої , а її розум відрізняється строгістю і структурованістю .

Венера в цьому знаку знаходиться в падінні , тому Діві не вистачає емоційності , вона менше інших знаків Зодіаку займається своїм особистим життям , любить скоріше розумом , але зате до кінця вірна своїм уподобанням .

Через вигнання Нептуна типова Діва слабо довіряє інтуїції , більше покладаючись на свій сильний розум . Діва більш схильна аналізувати , ніж вірити , рідко буває релігійна, але якщо вона вирішила для себе це питання позитивно , то віра її буде непохитна.

У любові Дівам часом важко відмовитися від свого раціоналізму , як і в інших сферах життя. Головне для них в любовних і подружніх стосунках – надійність.

Діви не ображені долею на кількість претендентів на їх серце , проте перевага нададуть , швидше за все , тому, хто крім почуття , зуміє запропонувати їм і спокійне в матеріальному відношенні існування. Діви рідко дають волю своїм почуттям , остерігаючись проявів ніжності. Партнер по шлюбу повинен відповідати їх досить високим інтелектуальним вимогам і міцним матеріальним становищем або подавати великі надії на досягнення успіху в недалекому майбутньому.

Сильні сторони характеру знаку Діва : працьовитість , методичність , аналітичні здібності , увага до деталей , акуратність , охайність. Можливі недоліки : підвищена критичність до себе та інших , дріб’язковість , занудство , гидливість.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>