Головна / Гороскоп / Знаки зодіаку / Діва-жінка, характеристика. Гороскоп жінки Діви. Знаки Зодіаку

Діва-жінка, характеристика. Гороскоп жінки Діви. Знаки Зодіаку

Діва-жінка, характеристика. Гороскоп жінки Діви. Знаки Зодіаку

Знак Зодіаку жінка Діва 24.08-23.09

Жінок, що з’явилися на світ під сузір’ям Діви, відрізняють краса, романтичність, ніжність, м’якість характеру, відданість.

Причому дивно органічне поєднання практицизму і романтичності можна спостерігати, мабуть, лише у представниць цього знака.

Володіючи високим інтелектом, Діва критично ставиться буквально до всього оточуючого. З іншого боку, гострота і логічність розуму, здатність до аналізу, чудова спостережливість роблять її незамінним порадником, причому вона здатна допомогти навіть у найскладніших ситуаціях.

Цілком природно, що пунктуальність, акуратність в справах, критичність, працьовитість, зібраність роблять Діву-жінку прекрасним працівником. При цьому вона постійно прагне досконалості, тому ніколи не сидить без діла.

Знак Зодіаку Діва 24.08-23.09

За що б не бралася представниця цього знаку Зодіаку, до всього вона ставиться серйозно і відповідально.

Цього ж Діва вимагає і від інших.

Вкрай несимпатичні представницям цього знаку неохайні, вульгарні люди з поганими манерами і лайливої ​​промовою.

Кожна з них із задоволенням підписалася б під знаменитим виразом Чехова про те, що в людині все повинно бути прекрасно.

Якщо хоч по одному пункту хтось не відповідає її вимогам, Діва-жінка тут же обрушиться на нього з критикою.

Можна сміливо стверджувати, що уїдливі висловлювання з будь-якого приводу – це звичайне для неї справу.

Справедливості заради варто відзначити, що Діви вельми самокритичні. У той же час вони схильні вважати, що цієї порції засудження їм вистачає з лишком, а тому у інших людей немає найменшого морального права їх критикувати.

Навіть самі нешкідливі зауваження представляють собою важкий удар по їхньому самолюбству, бо Діву і так постійно турбують думки про власну недосконалість.

Будучи дуже самокритичними і скромними, Діви-жінки не сприймають екстравагантних витівок, вони ніколи не прагнуть до публічних виступів і взагалі до того, щоб будь-яким чином виділитися з натовпу, не стануть прилюдно лаятися і йти на поводу у суспільних настроїв. Водночас Діви цілком здатні кинути оточуючим виклик: представникам цього знаку складно лицемірити і прикидатися. Саме тому вони намагаються приділяти не надто велику увагу громадській думці.

Жінки-Діви дуже не люблять плітки і пліткарки і анітрохи не побоюються, що за їх спинами буде хтось злословити.

Вони можуть запросто народжувати дітей, не вступаючи в офіційний союз, і ініціювати розлучення, якщо вважатимуть свій шлюб невдалим. Для них подібні вчинки зовсім не епатаж, а природне продовження відносин, в яких вони дуже щирі і відкриті.

Подібна чесність для Дів має набагато більше значення, ніж чиїсь дозвільні розмови.

Дев можна вважати чудовими дружинами, відмінними господинями.

Вони вміло створюють в будинку приємну, затишну атмосферу.

Ощадливість і практичність представниць цього знака не дозволяють їм витрачатися на розкішні речі і даремні дрібнички. Однак навіть найпростіші предмети підібрані з величезним смаком. А крім того, побут налагоджений таким чином, щоб все працювало бездоганно, було зручним, корисним і абсолютно нешкідливим для здоров’я.

Оскільки Дівам властиво приділяти величезну увагу здоров’ю, вони завжди стоять на сторожі самопочуття свого і своїх близьких.

Приготовлена ​​ними їжа не просто смачна, але й ще й корисна.

Багато жінок-Діви чудово обізнані про корисні властивості різних трав і користуються ними для профілактики і лікування захворювань.

Якщо у Діви є дитина (а їх, як правило, один-два), то він завжди дуже доглянутий і акуратний.

Діти представників цього знака зазвичай відрізняються своєю вихованістю, працьовитістю, умелостью. Втім, в цьому немає нічого дивного, адже такими є і їх мами, які намагаються прищепити всі найцінніші, з їх точки зору, якості.

Матері, що народилися під знаком Діви, відрізняються вимогливістю і строгістю, однак у їхніх дітей немає причин скаржитися на дефіцит любові і турботи.

Своєму чоловікові розумна Діва завжди дасть хорошу пораду, допоможе чим зможе, причому зробить це тактовно, так, щоб не вразити чоловічого самолюбства.

Завдяки їй чоловік не вплутається ні в які афери, які не захопиться чимось сумнівним і авантюрним.

У чоловіка є всі підстави довіряти Діві-дружині, бо та не балакуча і трепетно ​​ставиться до чужих секретів.

Жінки-Діви ніколи не влаштовують сцен ревнощів.

По-перше, тому що по натурою не ревниві, а по-друге, тому що потайливі і ні за що не допустять істерики, особливо на людях.

Зі свого боку, дружину Діва не дасть приводу для ревнощів, оскільки відрізняється особливою відданістю.

При всьому при цьому жінка-Діва не проти пофліртувати, тим більше що природна чарівність і шарм роблять її в очах чоловіків вельми привабливою. У той же час існують певні рамки, за які вона ніколи не виходить.

Вважаючи себе належить одному чоловікові, вона залишається йому вірна і негативно відноситься до тих, хто схильний до зрад.

Народжені під цим знаком дуже довго і скрупульозно вибирають супутника життя. Але вже якщо виберуть, то віддадуться цій людині всією душею і подарують йому справжнє щастя.

Бурхливі, «африканські» пристрасті Дівам-жінкам невідомі.

Вони привертають сильна стать своєї надзвичайної ніжністю і ласкою, причому щиро ображаються і засмучуються, якщо їх ласкавість наштовхується на стіну холодності і нерозуміння.

Відсутність великого природного потенціалу та гарячого темпераменту не заважає Дівам дуже любити заняття сексом.

Очікування близькості їх хвилює, а під час інтимних контактів вони поводяться вельми розкуто, не прислухаючись до доводів розуму і не комплексуючи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>