Головна / Гороскоп / Знаки зодіаку / Діва-підлеглий. Знаки Зодіаку

Діва-підлеглий. Знаки Зодіаку

Діва-підлеглий. Знаки Зодіаку

Підлеглий Діва 24.08-23.09

Якщо Дівам доводиться бути виконавцями, то їх керівники можуть спати спокійно.

У представників цього зодіакального знака не треба стояти над душею: до виконання своєї роботи вони підходять з високим ступенем відповідальності, усвідомленням свого професійного обов’язку.

Такий серйозний підхід поширюється навіть на ту діяльність, яка Дівам не до душі.

Їх не хвилює, наскільки престижна виконувана ними робота чи займана посада: звання, титули для них не мають такого значення, як для багатьох інших.

Сама основна задача – досягти успіху на своєму посту.

Знак Зодіаку Діва 24.08-23.09

Причому посади для них цілком достатньо такою, щоб вона просто забезпечила матеріальну незалежність.

Володіючи практичним розумом, Діви-підлеглі дуже раціонально і ефективно вибудовують свою діяльність, застосовуючи природну спостережливість, хорошу пам’ять, а також всі наявні знання та вміння.

Відповідальний підхід до роботи робить Дев дуже надійними співробітниками, на яких можна покластися буквально в будь-якій справі.

Вони дуже люблять працювати з особливою ретельністю і увагою до деталей, що в ряді випадків уповільнює досягнення результату. Однак загалом і в цілому Дев можна назвати досить швидко працюючими виконавцями, які цілком годяться для термінових доручень.

Будучи по натурі дуже скромними, Діви ніколи не будуть хизуватися своїми навіть самими блискучими результатами і не стануть сурмити про них на весь білий світ: в похвалі вони не потребують.

Зате для них дуже важливо, щоб плоди їхніх праць були адекватно оцінені в грошовому еквіваленті.

Завдяки грошам вони знаходять почуття впевненості в завтрашньому дні, але при цьому накопительство для них абсолютно нехарактерно.

Якщо оплата праці буде занижена, зазвичай боязкі Діви проявлять рішучість і будуть домагатися відновлення справедливості.

Діви – невеликі шанувальники колективної роботи.

Вони воліють працювати одні, щоб поруч ніхто не мерехтіли, не заважав і не критикував, тому що чужі зауваження для них просто нестерпні.

Підлеглим Дівам треба давати конкретні завдання з чітко позначеними цілями і можливістю практичного застосування їх результатів.

Саме в цьому випадку можна чекати найбільшої віддачі.

Для представників даного знаку Зодіаку важливо трудитися на зручному робочому місці, обладнаному сучасною і безвідмовної технікою та іншими пристосуваннями.

Дороге обладнання можна довіряти Дівам без найменших побоювань: по-перше, вони дуже акуратно і скрупульозно з ним поводяться, а по-друге, робота на ньому буде для представників цього знаку дуже хорошим стимулом. З іншого боку, робочий ентузіазм Діви-підлеглого значно зменшиться, а настрій зіпсується, якщо йому доведеться працювати в брудному, шумному, некрасиво оформленому приміщенні, користуватися пристроями та інструментами неналежної якості, морально і фізично застарілими, що мають неестетичний або несучасний дизайн.

Свою роботу Діви практично завжди виконують на вищий бал, проте це не заважає їм весь час відчувати незадоволеність результатами.

Самокритичність і прагнення до досконалості змушують їх весь час рухатися вперед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>