Головна / Гадання / Дев’ятка Жезлів: значення карти Таро

Дев’ятка Жезлів: значення карти Таро

Дев’ятка Жезлів: значення карти Таро

Дев'ятка Жезлів

Дев’ятка Жезлів: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Дев’ятка Жезлів говорить про те, що перед людиною відкриваються величезні можливості.

Він раптом може зрозуміти, що в змозі досягти набагато більшого, ніж вважав досі, і розраховувати на відчутні результати там, де до цього він міг тільки мріяти (у тому числі, і в поєднанні з Магом).

В емоційному плані такий Аркан символізує наснагу, зцілення душевних ран, знову здобутий довіру (особливо з іерофантов).

Цікава й комбінація в розкладі Дев’ятки Жезлов зі Справедливістю.

Вона повинна бути витлумачена як цілком заслужений успіх і що з’явилося у людини усвідомлення, що він готовий брати на себе відповідальність.

Перевернуте положення У перевернутому положенні Дев’ятка Жезлів вказує на істотні труднощі, значні проблеми.

Причому, в левової частки випадків причина – сам гадающий, точніше, його впертість, небажання аналізувати обставини і сказані слова, невміння пристосуватися до ситуації.

Крім цього, такий Аркан може свідчити про приховування важливої ​​інформації.

Це може бути приховування відомостей від ворожбитів або приховування їх їм самим (наприклад, саме про це говорить присутність в розкладі поруч з Дев’яткою Жезлов Жриці).

Але в обох випадках це зіграє проти нього.

Варто звертати увагу і на що випадає поруч з перевернутою Дев’яткою Жезлов Аркан Сонце.

Це поєднання позначає сумніви в тому, що на ділі є істиною.

Комбінація ж такий Дев’ятки з Дияволом символізує нав’язливу підозрілість.

Любов і відносини Пряме положення Для особистої сфери ця карта є показником стабільності та гармонійності у взаєминах з коханою людиною і близькими.

Причому, мова тут йде не про штилі у відносинах, коли день схожий на день, а емоція на емоцію.

У Дев’ятці Жезлов виразно закладені яскраві враження, цікаві контакти, живі емоції.

Особливо точно це описує пара «Дев’ятка Жезлів – Світ».

Але цей же Аркан може трактуватися і як бажане, позитивно сприймається самотність.

Зазвичай таке світовідчуття характерно для післякризового періоду.

Тобто людина, наприклад, пережив обман, зрада, конфліктність, і ось тепер для нього настав довгоочікуваний спокій і почуття безпеки, впевненості в тому, що все позаду.

Дуже характерно такі настрої описує поєднання Дев’ятки Жезлов з двійкою Мечів.

Перевернуте положення Перевернута Дев’ятка Жезлів повинна бути витлумачена як нелагідність характеру, неготовність проявляти ініціативу (що особливо недобре для чоловіка).

Крім цього, такий Аркан може означати невміння розбиратися в людях і, як наслідок, зв’язок з людиною негідним, що володіє сумнівними особистісними якостями або життєвими цілями.

У певних ситуаціях Дев’ятка Жезлів в перевернутому вигляді може свідчити про те, що у людини є якась компрометуюча його таємниця (особливо в комбінації з Місяцем).

Якщо в розкладі така карта випала разом з Блазнем, то це трактується так: «з ним (або з нею) ви будете жити як на вулкані, не знаючи сьогодні, що станеться з вами завтра».

А в парі з Судом перевернута Дев’ятка Жезлів говорить про невміння витягувати висновки зі своїх помилок.

Кар’єра Пряме положення У розкладах на кар’єру Дев’ятку Жезлов слід тлумачити як впевненість у власних силах і готовність взятися за будь-який складний проект.

Цей Аркан символізує сміливість, здатну допомогти людині досягти великих професійних результатів і кар’єрних висот.

Ще така карта може позначати відповідальність при виконанні поставлених завдань.

Про отримання значних результатів каже поєднання Дев’ятки Жезлов з Імператрицею, а разом з Тузом Жезлов цей Аркан вказує на реалізацію дуже талановитої ідеї.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Дев’ятка Жезлів «втрачає» ініціативність і комунікабельність.

Якщо такий Аркан характеризує людину, то його можна описати як впертого, направляючого свої зусилля в хибному напрямку, а іноді навіть опиняється втягнутим в авантюру.

Крім того, перевернута Дев’ятка Жезлів – це ще і неготовність до інноваційним методам в роботі, а іноді – взагалі небажання яких би то не було змін в робочих обов’язках (у напрямку діяльності тощо) Разом з Блазнем така карта повинна сприйматися як безглузде впертість, а з Магом – що впертістю ворожбитів хтось користується.

З Сімкою Монет перевернута Дев’ятка Жезлів позначає високу ймовірність невдалих вкладень з власної вини, а з Тузом Мечів – переконаність у власній непогрішності та фатальні помилки, прорахунки, невдачі, пов’язані з цим.

Рада карти Таро У вас точно є якісь сумніви.

Бути може, перед вами занадто складне завдання або ви не впевнені у своїх здібностях … Все так, але зараз саме той – дуже вдалий і суперподходящій – момент, коли ви в змозі вирішити навіть найбільш трудомісткі або надважкі проблеми.

Вашого потенціалу достатньо для цього.

Отже, дійте і досягайте успіху!

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>