Головна / Гадання / Дев’ятка Монет: значення карти Таро

Дев’ятка Монет: значення карти Таро

Дев’ятка Монет: значення карти Таро

Дев'ятка Монет

Дев’ятка Монет: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Дев’ятка Монет – карта придбань.

У першу чергу вони, природно, стосуються матеріальної сторони життя.

Тобто мова тут може йти безпосередньо про збільшення грошових «вливань» у сімейний бюджет, а також про зміцнення матеріального добробуту і про зміни, які дозволяють зробити життя набагато більш комфортною.

Дев’ятка Монет пророкує винятковий успіх, який абсолютно не псує людину.

Однак все рідше люди звертаються до нього за допомогою, бо все більшої і більшої стає прірва між його благополуччям і їх невлаштованістю, а це завжди «б’є» по самолюбству.

Тобто в даному випадку потрібно робити акцент саме на тому, що людина зазвичай залишається один на один зі своїм успіхом, і буває, що навіть свою радість йому не з ким розділити.

Дев’ятка Монет – це, як правило, успіх, досягнутий завдяки особистим талантам і зусиллям.

Під цим Арканом рідко ховається «що впало на голову» спадщину (виняток – поєднання зі Смертю) або щедрі і безоплатні дари багатого шанувальника.

Іноді ця карта може символізувати і естетичний аспект.

У цьому сенсі вона позначає людини, яка зуміла виховати в собі аристократа духу з розвиненим тонким смаком і багатим внутрішнім світом.

Крім того, в комбінації з Магом Дев’ятка Монет символізує вміння використовувати вдалий момент, а з Світом – набуття, нарешті, фінансової незалежності.

Перевернуте положення Перевернута Дев’ятка Монет являє собою, на противагу цій же карті в прямому положенні, фінансові втрати (разом з Вежею – дуже відчутні), втрату сприятливого шансу для розвитку, спроби незаконного привласнення грошей чи інших матеріальних цінностей (зокрема, в поєднанні з Дияволом ).

Якщо такий Аркан випадає як трактування майбутнього, то його слід сприймати як попередження про можливий крах починань.

А ще – про те, що задумане базується на абсолютно нестійкому, хиткому фундаменті і, відповідно, може виявитися абсолютно неперспективним або навіть провальним.

Перевернута Дев’ятка Монет є свідченням того, що людина схильна до необдуманих рішень, дурним висловлювань, що компрометують його вчинкам.

Любов і відносини Пряме положення Для сфери особистих відносин Дев’ятка Монет символізує, по-перше, подія, завдяки якому вони почнуть розвиватися особливо динамічно і приємно, по-друге, зустріч, яка викликає захват і народжує великі надії на щастя, по-третє, стабільний , міцний союз двох людей, який має всі тенденції ще більше усталитися.

На подієвому рівні цей Аркан пророкує хорошу партію, яка має забезпечити безбідне життя гадающему в перспективі (особливо з Трійкою Жезлов).

Або ж це може бути період комфортного і взагалі приємного в усіх відношеннях проведення часу (наприклад, в парі з Колісницею – подорож під час відпустки).

Крім цього, Дев’ятка Монет може трактуватися і як початок білої смуги життя, протягом якої життя абсолютно однозначно буде «забарвлена» виключно у світлі тони емоцій.

Перевернуте положення Така Дев’ятка Монет передрікає розчарування від партнера, невиконані обіцянки, невиправдані надії.

Перевернута Дев’ятка Монет може вказувати на людей, які не соромляться маніпулювати почуттями інших заради досягнення власних корисливих цілей (або, залежно від положення карти в розкладі або від суті питання, на жертв такого шахрайства).

У повсякденному плані така карта попереджає, що плани, швидше за все, будуть порушені, або що комфортне, спокійне існування під загрозою, або, що хтось будує підступи гадающему.

Крім цього бажано пам’ятати, що в поєднанні з Судом перевернута Дев’ятка Монет тлумачиться як проблеми, пов’язані з подіями в минулому;

з Блазнем – як неприємності, які людина “влаштував» собі сам, через власну дурість або недалекоглядності.

Кар’єра Пряме положення Дев’ятка Монет для розкладів на професійну сферу і бізнес тлумачиться як той факт, що людина опинилася в потрібний момент у потрібному місці, а також як задовільне рішення покладених на нього важливих завдань.

Крім цього, такий Аркан може нести в собі досить утилітарний сенс – підвищення зарплати або збільшення інших джерел доходів, підвищення на посаді.

В цілому цю карту можна трактувати як поліпшення або успішний результат будь задуманого питання, що стосується кар’єри.

Приміром, якщо людина збирається на співбесіду, то Дев’ятка Монет гарантує успішний його результат, якщо має іспит (скажімо, на підтвердження або підвищення кваліфікації), то він буде зданий на «відмінно», і т.д.

Що опинилася в розкладі поруч з Дев’яткою Монет Жриця свідчить про найвищої компетентності людини, Імператор – про дуже високу прибутковості задуманого, Сила – про трудоголізм.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді цей Аркан описує ситуації, коли людина не належить собі цілком при прийнятті рішень (наприклад, володіє підприємством в рівних частках з кимось).

Інше тлумачення перевернутої Дев’ятки Монет – використання незаконних джерел коштів для вкладень, побудова відносин з недобросовісними партнерами, які можуть завдати фінансових збитків або дискредитувати ворожбитів.

Для характеристики людини як працівника така карта вказує на його погані організаторські здібності і неспроможність при вирішенні складних завдань.

Крім цього, разом з Колесом Фортуни перевернута Дев’ятка Монет демонструє мінливість і нестабільність фінансового становища, з іерофантов – догматизм і прихильність різного роду табу, з Місяцем – показне благополуччя і респектабельність.

Рада карти Таро Якщо у вас є сумніви щодо своєї успішності, відкиньте їх.

Фортуна на вашому боці, тому живіть із задоволенням, з довірою до долі.

Налаштуйте себе на позитивний лад, і позитив неодмінно увійде у ваше життя.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>