Головна / Гадання / Дев’ятка Мечів: значення карти Таро

Дев’ятка Мечів: значення карти Таро

Дев’ятка Мечів: значення карти Таро

Дев'ятка Мечів

Дев’ятка Мечів: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Дев’ятка Мечів говорить про спокусах, про тривогу, про паніку, а також про почуття провини (у тому числі, в комбінації зі Справедливістю).

З цією картою пов’язують проблеми, причиною або ж наслідком яких виявляється відчуття безсилля, невдачі і т.п.

У такій ситуації людини ніяк не можна дорікнути в безпідставних страхах або турботах.

Однак слід розуміти і те, що далеко не будь-які проблеми і приводи для занепокоєння, описувані Дев’яткою Мечів, так значні, якими здаються.

Отже, лейтмотив при трактуванні цього Аркана повинен бути наступним: проблема є, однак вона вже «однією ногою» минулого, до того ж, вона не здатна сильно зіпсувати людині життя;

крім того, означає вона завершення темної (прічем. часто досить довгою) смуги життя і входження в світлий, сприятливий період існування.

Дев’ятка Мечів, що випала разом із жрицями, позначає погані передчуття, міцно сидять у підсвідомості, позбутися яких в даний момент не представляється можливим.

А з іерофантов ця карта свідчить про те, що джерелом неприємних відчуттів є почуття сорому за вчинок або поведінку.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Дев’ятка Мечів демонструє, що турбуватися скоро буде не про що, що світло в кінці тунелю все виразніше і яскравіше.

Важливий аспект такого Аркана полягає в тому, що людина вже потроху набуває значимість у власних очах і знову почав вчитися мріяти.

Втім, було б істотною помилкою вважати перевернуту Дев’ятку Мечів виключно позитивної картою.

На тому етапі, для якого вона випала, ще рано міркувати про повну безхмарності, навпаки, потрібно неодмінно оговорити, що проблеми все ще потребують свого логічного завершення, контрольного пострілу, якщо хочете.

І тому в числі невід’ємних, обов’язкових трактувань такий Дев’ятки слід називати важка праця і можливість втрати;

людина може зіткнутися з наклепом, необхідністю обмежувати себе певними рамками і т.п.

Або ж, наприклад, це можуть бути триваючі (найчастіше вже без жодних на те підстав) кошмарні сни, які символізує перевернута Дев’ятка Мечів в парі з Колісницею.

Крім того, в комбінації з відлюдником такий Аркан вказує на те, що людина залишається пригніченим і безрадісним через відсутність близьких, які могли б (або хотіли б) підтримати його.

Любов і відносини Пряме положення Для особистих взаємин Дев’ятка Мечів вказує на безсердечність, жорстокість, пов’язану з емоційною сферою, страх втратити кохану людину.

Ця карта символізує крайності в почуттях, коли людина миттєво від любові переходить до ненависті і навпаки.

Той, кому в розкладі на відносини часто випадає такий Аркан, напевно живе в стані тривоги за майбутнє, а може бути, навіть відчуває і шок від тих чи інших моментів у поведінці свого партнера.

А ще в цьому випадку мова може йти про жагу помсти, коли одна людина не тільки не в змозі або попросту не бажає прощати іншого, але і виношує плани про те, як насолити йому у відповідь.

Потрібно зауважити, що складність відносин, які відображаються Дев’яткою Мечів, не так значна, як це здається тому, кому ворожать.

Цей Аркан, швидше, вказує на пекло в серці або голові такої людини, ніж на реально існуючі проблеми.

А щоб зрозуміти справжню суть ситуації, бажано уважно поставитися до оточуючих картками розкладу.

Так, в комбінації з Силою Дев’ятка Мечів підкаже, що людина просто-напросто впав духом і не хоче міркувати розсудливо;

а з Судом – що ворожить побоюється неодмінною розплати в майбутньому за своє нинішнє (або минуле) не завжди добре ставлення до партнера.

Перевернуте положення Перевернута Дев’ятка Мечів немов обнадіює: проблеми у відносинах ще є, душевний стан ворожбитів ще далеко від ідеального, проте вже наближається час, коли все налагодиться.

Тобто людина ще може бути залежний від стресового синдрому, він ще, можливо, переживає через сварок чи наклепу;

але він вже дуже скоро позбудеться всього цього негативу.

При цьому, в поєднанні з Світом така карта стверджує, що з нинішньої ситуації обов’язково будуть зроблені вірні висновки.

З Сонцем вона закликає керуватися у своїх словах і вчинках добротою, бо саме добро в кінцевому рахунку переможе.

А разом з Зіркою перевернута Дев’ятка Мечів дає всі підстави сподіватися, що нинішня біль в майбутньому стане тільки спогадом, яке одного разу зовсім перестане турбувати.

Кар’єра Пряме положення Для розкладів на бізнес і професію такий Аркан характеризується як відчуття дискомфорту, яке виникає на робочому місці або в робочому колективі, як стан паніки, як цейтнот.

Дев’ятка Мечів може випасти людині, ненависника свою роботу, або тому, хто дуже не впевнений в собі, у своїх талантах і взагалі у власному відповідність займаній посаді (зокрема, в поєднанні з Колесом Фортуни).

Втім, ця карта зовсім не є індикатором безперспективності даної роботи як такої.

Якщо така карта описує людину як працівника, то тут доводиться говорити про песиміста, не здатній справлятися з екстремальними завданнями, що не комунікабельні, та ще, можливо, і нечистому на руку.

З іншого боку, в якості тлумачення особистості керівника Дев’ятка Мечів підкаже, що ви маєте справу з гнобителем, не вважається з почуттями підлеглих, люблячим, коли його працівники залишаються на робочих місцях понаднормово.

Це тлумачення особливо вірно, якщо в парі з Дев’яткою випав Імператор.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Дев’ятка Мечів трактується як гнів на людей, з якими доводиться стикатися по роботі або у зв’язку зі справами бізнесу.

Або ж мова може йти про недоброзичливців, який деструктивно впливає на справи ворожбитів, проте останній ще не знає про це (в числі іншого, це справедливо, якщо поруч у розкладі випала Місяць).

Оскільки в даному випадку ми маємо справу з Дев’яткою Мечів, то це означає, що ситуація поправна, але бажано не затягувати проблему (наприклад, такий стан справ актуально в комбінації такої карти з Імператрицею).

І ще – варто залучити до цього помічника або впливової людини, якщо такий, звичайно ж, у ворожбитів є.

Цим радою перевернутої Дев’ятки Мечів має сенс скористатися, оскільки за відчуттями може здаватися, що потреби в цьому немає і впоратися з неприємностями цілком можна поодинці.

Спільними значеннями перевернутого Аркана для розкладів на кар’єру є: очікування змін, поява нових надій, відсутність абсолютної віри у власні сили (хоча це зовсім не означає, що людина вважає себе повним недотепою або дилетантом).

Рада карти Таро Ви, здається, кілька недовірливі, і схильні бачити речі в більш чорному світлі, ніж це є насправді.

Прийшла пора позбутися цього властивості вашого характеру, тому що воно шкодить вам більше, ніж потрібно.

Втім, це не повинно змусити вас перебудуватися настільки, щоб діяти зовсім без оглядки на інтуїцію і здоровий глузд.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>