Головна / Гадання / Дев’ятка Кубків: значення карти Таро

Дев’ятка Кубків: значення карти Таро

Дев’ятка Кубків: значення карти Таро

Дев'ятка Кубків

Дев’ятка Кубків: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Загальне тлумачення Дев’ятки Кубків – блаженство, умиротворення, щастя.

Людина, якій вона випала, напевно не має приводів для занепокоєння, тривог в душі.

На подієвому рівні Аркан символізує благодійність, безкорисливу допомогу в конкретній ситуації.

На побутовому – свято.

Тобто карта недвозначно вказує на те, що добре б поділитися своєю радістю з оточуючими.

Крім цього, Дев’ятка Кубків трактується як завершення якогось непростого періоду, який неодмінно ознаменується гідною і дуже приємною нагородою.

Неодмінно звертайте в розкладах увагу на деякі сполучення такої Дев’ятки з іншими Арканами.

Особливо цікаві в даному випадку її комбінації з Шісткою Жезлов (вказівка ​​на те, що у людини буде привід пишатися собою), з Магом (воно свідчить, що мрія починає ставати реальністю), з Колісницею (ця пара позначає, що за задумане однозначно варто поборотися ).

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Дев’ятка Кубків теж несе в собі позитивне значення.

Єдиний її «мінус» у тому, що успіх, щастя, удача кілька відстрочуються, потребують того, щоб людина поборовся за їх здійснення.

Крім того, як характеристика людини, перевернута Дев’ятка Кубків символізує те, що він занадто помпезний, самозакоханий, любить покрасуватися.

А разом з П’ятіркою Кубків такий Аркан вказує, що людині доведеться пошкодувати про деякі свої словах або вчинках, з Дев’яткою Монет – що людина буде сумувати, а з повішеними – що щастя не буде безхмарним, бо доведеться ущемити власні інтереси заради блага іншої.

Любов і відносини Пряме положення Для розкладів на особисті взаємини Дев’ятка Кубків означає сердечність, теплоту, емоційне (а в деяких випадках і фізичний) задоволення.

Аркан може трактуватися як щасливе кохання, глибока прихильність.

А ще – як тяжіння до чуттєвих насолод і фантазіям, про яких досі людина могла тільки мріяти.

У певному контексті цю карту можна тлумачити як несподівано з’явилася можливість відпустки або приємного проведення часу.

З Закоханими Дев’ятка Кубків говорить про великий сексуальному задоволенні, а з Світом – про втілення всіх серцевих надій.

Перевернуте положення Перевернута Дев’ятка Кубків для відносин – це чуттєві надмірності, до яких людина прагне занадто наполегливо, а крім цього, обридлі задоволення, яким віддаються вже за звичкою, будучи не в силах вирватися з такого замкнутого кола.

У деяких ситуаціях така Дев’ятка може сприйматися як відстрочка особистого щастя з тих чи інших причин, про які повинні підказати сусідять Аркан.

Наприклад, з іерофантов перевернута Дев’ятка Кубків підказує, що людина занадто озирається на авторитети і чужу думку, з Колісницею – що зовнішні обставини стануть серйозними перешкодами на шляху до щастя, з помірним – що людину переповнюють емоції, і це не дозволяє йому об’єктивно судити про ситуацію (або партнері).

Кар’єра Пряме положення Для професійної сфери ця карта позначає вигідні угоди і контракти, командний дух у колективі, задоволення від роботи.

Отримавши в розкладі Дев’ятку Кубків, людина може бути впевнений, що йому по плечу будь скільки завгодно складне починання.

На подієвому рівні такої Аркан може позначати корпоративну вечірку або підведення підсумків.

У парі з Імператором Дев’ятка Кубків передрікає досягнення дуже великих кар’єрних вершин, разом же з Колесом Фортуни Аркан повинен трактуватися як досить близький успіх.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді такої Аркан є вказівкою на зловживання службовим становищем, на схильність до перекладання власних обов’язків на чужі плечі, на виконання роботи «абияк».

Людину, якій випала перевернута Дев’ятка Кубків, характеризує відсутність почуття колективізму, небажання брати на себе відповідальність і прагнення досягти особистої зручності будь-яку ціну, хай навіть за рахунок колег.

Крім іншого, з Силою перевернута Дев’ятка Кубків означає, що людина не готова прикладати потрібну кількість зусиль для досягнення своєї мети;

з Судом – що успіх не прийде в руки сам, а його доведеться заслужити.

Рада карти Таро Удача на вашому боці, так що не сидіть склавши руки, а користуйтеся милостями Фортуни, бо ця дама може відвернутися від вас в будь-який момент.

Якщо вас все влаштовує і ви «від добра не шукаєте добра», то просто дозвольте собі розслабитися і приділити увагу тому, що вам дійсно до душі.

Зрештою, просто влаштуйте собі свято.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>