Головна / Знамениті / Біографії зірок / Деніз Джелілоглу ( Deniz Celiloğlu )

Деніз Джелілоглу ( Deniz Celiloğlu )

Біографія

Деніз Джелілоглу є актором болгарського походження. Він з’явився на світ 1986р. Сім’я Деніза переїхала з Болгарії в Туреччину в той час , коли йому виповнилося лише 3 роки. З 13 років Джелілоглу став грати в театральних постановках, що з успіхом продовжується і в даний час. 6 років тому Деніз став випускником Державної Консерваторії в Туреччині.

Спочатку молодий актор брав участь лише в постановках театру. Першою професійною роллю він відзначився у виставі « Сейлерін сікли ». Перспективного і талановитої молодої людини стали помічати. Всього через 1 рік після здобуття вищої освіти він отримав премію за роль у турецькому виставі « Сальвадор Далі Гондермелері Ісімі Ісітіор ».

Деніз Джелілоглу став користуватися скаженою популярністю. Цілком логічно , що йому стали пропонувати ролі тепер вже не в театральних постановках , а у відомих серіалах з хорошим підбором професіоналів. Деніз знявся в серіалі « Корольок – пташка співоча ». Там він зіграв персонажа на ім’я Селім . Новоявленому турецькому акторові вдалося блискуче передати ті якості , які й притаманні йому самому.

Якщо розглядати характер Деніза , то можна відзначити його незгасний оптимізм і життєрадісність. Однак вони дивним чином переплітаються і поєднуються з цинічністю , а також зайвої нав’язливістю . Фахівці відзначають , що Джелілоглу грає настільки професійно , що не викликає негативних емоцій навіть при не дуже хорошій репутації героя.

Серед робіт молодого актора також можна виділити зйомки в серіалі під назвою «Доказ ». Його транслювали багато телеканалів . Однак найважливішим етапом біографії Деніза є участь у зйомках серіалу « Чудове століття ». Саме ця роль принесла йому найбільшу популярність .

Фільмографія

  • Невже ми зрозуміли один одного? (2013)
  • Корольок – пташка співоча (2013)
  • Чудовий століття ( 2011 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>