Головна / Знамениті / Біографії зірок / Деніз Чакир ( Deniz Çakir )

Деніз Чакир ( Deniz Çakir )

Біографія

Турецька актриса Деніз Чакир , є однією з найбільш популярних і затребуваних в сучасному кіно. Вона народилася 31 грудня 1982 . Ще навчаючись у школі , майбутня актриса брала неодноразова участь в різних виставах. Саме в ті роки , почав розкриватися її акторський талант. Закінчивши школу Деніз вже точно знала , що її подальше життя буде безпосередньо пов’язана з акторським ремеслом.

Отримувала знання Чакир в державному університеті театрального мистецтва та державної консерваторії.Деніз ЧакирПісля закінчення навчання , вона почала працювати в театрі , спочатку це були невеликі ролі плюс зйомки в рекламі та кіно. Крім цього Деніз також підробляла на радіо. За рахунок її прекрасного голосу , Чакир неодноразово запрошували взяти участь в озвучці різних проектів . Наставниками актриси були такі турецькі актори як Джихан Юнал і Хулія Авсар . Розквіту своєї популярності актриса досягла роллю Ферхунде в серіалі Листопад. Інші її популярні ролі , це – Шах -у Хубал Султан і Іффет в однойменних серіалах.

Деніз Чакир має успіх не тільки в роботі , але і в особистому житті . В даний час актриса не хоче зупинятися на досягнутому , тому активно бере участь у розвитку власної музичної кар’єри. Вона цікавиться всім , що так чи інакше пов’язане з творчістю.

Як каже сама актриса , найближчим часом нічого не заважає повноцінно зануриться в роботу і розвиток своїх творчих навичок. Тому вона буде покращувати свою майстерність , беручи участь в різних кастингах і пробах . Крім цього Деніз хоче , щоб її акторська робота не обмежувала розвиток її вокальних здібностей . Чакир намагається знайти творчий баланс , щоб з успіхом розвивати свої таланти.

Фільмографія

  • Іффет (2011 – 2012)
  • А що потім? ( 2011 )
  • Чудовий століття ( 2011 )
  • Як справи? ( 2010 )
  • 40 ( 2009 )
  • Iste benim ( 2006 )
  • Листопад ( 2006 )
  • Iki arada ask ( 2005 )
  • Kadin isterse ( 2004 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>