Головна / Календар / День осіннього рівнодення в 2014 році – 23 вересня

День осіннього рівнодення в 2014 році – 23 вересня

День осіннього рівнодення в 2014 році – 23 вересня

23 вересня 2014 року в 5 годин 29 хвилин за московським часом Сонце пройде через екватор, і в Південній півкулі розпочнеться весна, а в Північному – осінь. Астрономи називають таку подію осіннім рівноденням, оскільки довжина світлового дня в цей момент дорівнює довжині ночі.

День осіннього рівнодення в 2014 році - 23 вересня

День осіннього рівнодення в 2014 році – 23 вересня

У день осіннього рівнодення Сонце покидає сузір’я Діви – знака непостійного, примхливого і часто непередбачуваного – і входить до Ваги, які традиційно асоціюються з обережністю, сумнівами і схильністю до роздумів. При настільки разюче відрізняються характеристики двох знаків, цей перехід виглядає як розлом, свого роду міні-катастрофа, фінал якої – зміцнення сили Ваг – обіцяє надію на краще. Саме цей астрологічний посил і формує магію дня осіннього рівнодення.

В давнину вважалося, що це час, коли ворота у потойбічні світи відкриваються, і духи добра і зла стикаються в черговій битві за живих. Тому саме в цей день потрібно підводити підсумки минулого року – зважувати всі свої вчинки, як хороші, так і погані, і якщо останні переважують – а значить, є небезпека стати легкою здобиччю сил зла, – постаратися в найкоротші терміни виправити становище.

Разом з тим навіть самі добрі справи і світлі плани в день осіннього рівнодення можна лише замислюватися, але не починати: саме в силу астрологічного зламу, своєрідного зависання над прірвою між віддаляється Дівою і наближенням Вагами.

Обряди і ритуали в день осіннього рівнодення

Для підбиття підсумків року, що є особливий ритуал. Відкладіть в сторону всі справи – вони в будь-якому випадку в цей день не принесуть адекватного результату – і розслабтеся. Вимкніть телефон, телевізор, комп’ютер та інші зовнішні «подразники». Запаліть 5 свічок, що символізують розум, волю, почуття, енергію та інтуїцію, поставте тиху спокійну музику. Прийміть зручну позу і дозвольте думкам текти куди їм заманеться – і поступово ви відчуєте їх повільне згасання.

Коли «шум думок» вщухне, спробуйте сконцентруватися на тому, що відбувалося в минулому році. Уявіть дві чаші терезів і «кладіть на них спогади: вправо – позитивні, вліво – негативні. Якщо шальки терезів врівноважать один одного, або «чаша добра» виявиться важче, то ваше життя і надалі буде протікати гармонійно. Якщо ж на вагах опиниться більше негативних спогадів – подумайте, як би ви могли виправити положення, якими добрими справами зуміли б перекрити свої помилки, а головне, простіть їх самі собі.

У різних культурах день осіннього рівнодення вважається також днем приношення подяк всьому живому. Якщо є можливість виїхати на природу – скористайтеся нею для того, щоб подякувати Її і Творця за все, що Вони вам дали, а також набратися сил та енергії перед початком довгої зими. Виїзд на природу може бути звичайним походом за грибами або цілющими травами – все добре, зібране в цей день, володіє дуже потужною позитивною енергією. Подумки піднісши подяки небу, зберіть букет осінніх квітів – у них-то і прихована магічна енергетика дня! Цей букет буде не тільки радувати око, але і захищати будинок від підступів темних сил.

Дуже сильною енергетикою володіють і зрізані в день осіннього рівнодення грона червоної горобини, які споконвіку вважалися оберегом від злих духів. Повісьте грона на вікно, покладіть їх між рамами або прикрасьте ними підвіконня – і протягом всього наступного року горобина буде оберігати вас і ваших близьких від недоброзичливців.

Ваги знаходяться під сильним впливом Венери, планети любові і родючості. А це означає, що 23 вересня – дуже важливий день для любовних і сімейних відносин. Раніше на Русі під час осіннього рівнодення було прийнято домовлятися про майбутніх весіллях. Люди вірили, що такі рішення обіцяють молодятам довге і щасливе сімейне життя і здорове потомство. Якщо у вас немає пари, то саме в день осіннього рівнодення вам важливо точно сформулювати, що ви хочете від своєї половинки, і спробувати розібратися, чому ви досі її не зустріли.

Завдяки Венері до вас, напевно, прийде усвідомлення, що ви шукаєте любов не в тих місцях чи серед тих людей. Прислухайтеся до підказок інтуїції. Щоб все те хороше, що принесе вам 23 вересня 2014 року, залишилося з вами надовго, проведіть цей день правильно. Рано Встаньте і прийміть освіжаючий душ – змийте з себе весь негатив минулого року. Протягом дня знайдіть час для роздумів про минуле, подумайте про плани на майбутнє. Приготуйте якесь вишукане блюдо і повечеряйте в святковій обстановці при свічках. Добре, якщо на вашому столі опиниться червоне вино – символ подяки. Здійсніть перед сном невелику пішу прогулянку і лягайте спати з гарним настроєм – і тоді новий день обов’язково принесе вам радість!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>