Головна / Знамениті / Біографії зірок / Демір Ергюн ( Demir Ergun ) – Актори – Біографія

Демір Ергюн ( Demir Ergun ) – Актори – Біографія

Біографія

Демір Ергюн народився 10 грудня 1969 в мальовничому причорноморському містечку Гіресун , Туреччина . У ті роки його сім’я перебувала в скрутних обставинах , що спонукало його батька в 1972 році відправитися на пошуки щастя до Франції. Сім’я приєдналася до нього в 1974 році.

З дитинства була помітна його схильність до творчої діяльності . Вже в шість років він брав участь у невеликих дитячих постановках. З перших років навчання в школі він писав вірші , багато читав і малював. У школі почав вчитися грати на гітарі. З часом йому вдалося домогтися грандіозних результатів на цьому терені. Перший театральний досвід він придбав у віці 10 років , граючи у виставі « Маленький принц » Антуана де Сент -Екзюпері. З цього моменту перед юним Демір і усіма оточуючими його людьми відкрилося його покликання – актор.

Переїзд його сім’ї у Францію справив значний вплив на його долю , і як виявилося сприятливе. Саме тут він почав осягати акторське мистецтво . Після школи чотири роки навчався акторській майстерності , але при цьому не переставав удосконалюватися в грі на гітарі , брав участь у престижних конкурсах. У театрі він зіграв безліч провідних ролей , серед яких Гамлет , Нерон та інші. Протягом багатьох років він грав у класичних творах , але його мрією завжди було кіно. Завдяки старанній роботі йому вдалося розкрити свої можливості і в цьому напрямку .

У 2005 році він повертається на батьківщину і не минуло й року , як він отримав роль в турецькому серіалі « 1001 ніч ». Ця робота принесла йому широку популярність. У 2007 році йому запропонували невелику роль у комедії «Божевільна школа » , яку він зіграв з властивою йому легкістю.

Зараз свій багатий досвід , набутий за роки гри в театрі і кіно , він передає молодшому поколінню в театральній школі « Ekol Drama Sanat Evi » , розташованої в Стамбулі , Туреччина . До своїх 44 років він зміг привнести в мистецтво багато нового і будемо сподіватися , що і далі його успіх тільки примножиться на радість шанувальникам.

Фільмографія

  • Божевільна школа ( 2007 )
  • 1001 ніч ( 2006 – 2009 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>