Головна / Де відпочити в 2014 році?

Де відпочити в 2014 році?

Всі чекають-недочекаємось відпустки, тому що це, перш за все, хороший відпочинок та розслаблення від проблем! Більшість з нас, у таких словах бачать лише один зміст – подорож…

Тільки подорож наповнена спочатку невідомими, а потім яскравими знайомствами з різними країнами, а ще пізніше – насичена, яскравими враженнями. Все б добре, от тільки, якби на планеті було одне-єдине місце для відпочинку, а оскільки це не так, тоді виникає головне питання кожної людини: куди поїхати відпочивати?

оскільки вибір – то дуже великий! Безліч країн із власним курортами, екзотичними і не особливо екзотичними, стільки компаній пропонують відпочинок, а, отже, стільки ж зявляється різних запитань.

Де відпочити за кордоном з сім’єю ?

Відпочинок влітку, мабуть, не відрізняється чимось особливим. Запитаєте чому? А тому, що всі хочуть «на море», навіть не важливо від того, де вони знаходяться: у власному домі чи бозна-де. З місцевої спеки літом всі відпочиваючі рухаються в літню спеку і … екзотичний рай. Візьмемо, наприклад Туреччину або Єгипет – от тут можна розгулятися зі своїми бажаннями: море, пальми… та і тягатися з візою не потрібно. Дуже непоганий, популярний та доступний для всіх варіант літнього відпочинку – Болгарія. Проте, якщо ви вже наважились на сімейну поїздку, то відтягувати її на кінець літа не варто: пляжі завжди дуже перевантажені.
А от друга половина травня-червень чудово підходять для відпустки з дитиною. Малюк залишиться в захваті!

Де відпочити в 2014 році

Не менш цікаво виглядає відпустку взимку. Бо хтось, мабуть, прагне з місцевих снігів поїхати на гірськолижні курорти, на яких і мороз міцніший, і на лижах злетіти на багато цікавіше буде. А дехто у пошуках вічного тепла та теплого моря все ж поспішає на тропічні курорти. На деяких з них наша бурхлива зима – найбільш завантажений сезон. От наприклад – Таїланд. В період з квітня до жовтня там продовжується «сезон дощів» і ніхто не наважиться їхати туди в цю пору. Небо там, ніби прориває, інколи дощ не припиняється цилу добу. А вже з листопада починається тиша та спокій, огорнений морськими хвилями, прикрашених білими пісками пляжів, а також вогнями шикарних готелів. Проте, відповідно, ціни на повністю всі послуги цього періоду в Таїланді, лешко кажучи, вищі, ніж у міжсезоння.

Хоча… в деяких сонячних країнах легко відпочити і дешевше. Чудово підходить – Іспанія. В деяких регіонах цієї країни тепло ввесь рік. Не до такого, звісно, рівня, щоб купатися в морі, проте, скільки цікавого відбувається тут взимку! Безліч фестивалів, екскурсій, справжній іспанський футбол, нарешті!
Крім цього, можна поїхати і на Кубу. на острові свободи погода чудова завжди, та і вражень ця країна-острів залишає багато. Відпустка там не обмежиться тільки походом на море – Куба переповнена цікавими місцинами, а Кубинці мають дуже цікаву культуру.

А от вже Греція, щодо відпочинку зимою підійде, певно що, тим, хто чув про шубні тури. Хоча, шуби тут продають ввесь рік. Більш приємно їхати у відпустку в Грецію осінню – у вересні та на початку жовтня. Не даремно цей час називають «оксамитовим» сезоном. Морське узбережжя вже не таке гаряче, як влітку, та і недорого – в цей період ціни на проживання та решти послуг помітно падають.
Осінь – чудовий час для поїздки в Чорногорію або Хорватію – вересень там по-райськи теплий і комфортний, а натовп туристів вже не «наступає на голову», та і крім цього узбережжя стає все менш завантаженим. Відповідно, тут це відбивається і на цінах відпочинку.

Кожний сезон хороший по своєму. Відпочити можна завжди, було б тільки бажання. Тому, все у ваших руках, і нехай ні сніги, ні спека не заважають приємним подорожам!

Читайте наші огляди та розкажіть друзям!