Головна / Календар / Дата Православної Пасхи в 2015 році

Дата Православної Пасхи в 2015 році

Великдень – одне з найважливіших християнських свят. Він відіграє величезну роль у житті кожного віруючого. Не дивно, що дата Великодня 2015 року цікавить багатьох людей. Воскресіння Христове належить до перехідним церковним датами. Тому кожен рік день Великодня відзначають в різні числа.

Дата Великодня 2015 – цю дату обчислюють спеціальним способом за місячно-сонячним календарем. Тим, кого дуже цікавить дата Пасхи 2015, буде цікаво дізнатися, що в наступному році відзначати це велике свято 12 квітня.
Святкування Пасхи дуже важлива подія для віруючих людей. Це свято багате на різні обряди і традиції і вважається одним з найдавніших у християн. Однак мало хто знає, що коріння цього свята ще глибше. Приміром, великодня випічка і фарбовані яйця прийшли до нас ще з дохристиянських звичаїв.
Людей, особливо тих, хто тільки недавно долучився до віри, цікавить не тільки дата Пасхи 2015, але і традиції, що супроводжують цю подію. Почнемо з того, що до такого дня починають готуватися заздалегідь. Цього світлого свята передує Великий піст, що триває до суботи. Це час не тільки утримання від їжі, але і боротьби людини зі своїми гріхами. Один з гріхів обжерливість, і приборкують під час посту, виключаючи зі свого раціону ряд продуктів. У цей час не тільки очищається організм, але і відбувається прояснення розуму. Людина відрікається від мирських турбот і може присвятити свій час роздумів і спілкування з богом.
Дата Великодня 2015 важлива і тому, що необхідно підготуватися до свята. Напередодні свята господині печуть паски, а також фарбують яйця. Вони є символами цього свята, уособлюючи життя і воскресіння Христа.
Наступний етап – церковне богослужіння. По його закінченні, приготовані великодні частування, освячують у церкві. По поверненню додому вся родина збирається за столом і розговляється паскою та яйцями. Далі можна займатися улюбленою справою або відпочивати, а от працювати у цей день заборонено категорично.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>