Головна / Календар / Чи існує секс після весілля ?

Чи існує секс після весілля ?

Коли весільні фанфари відгриміли , а любовне ложе перетворилося на лежбище морських котиків , на якому ти з чоловіком зморив серіали , вбравшись в смішну піжаму , саме час задуматися про те , куди подівся секс з твого життя.

Ні для кого не секрет , що в будь-яких відносинах пристрасті поступово вщухають , і на зміну гарячим ночами приходить мирний посопування партнера під боком. Секс трапляється все рідше і більше нагадує оздоровчу фізкультуру , ніж сцени з любовних романів. Так що ж , прийшов час здатися і пошукати в житті інші задоволення ?

Ні і ще раз ні. Колекціонувати метеликів і вчитися готувати кулеб’яку ти ще встигнеш. А поки молодість не пішла , постарайся привнести в сексуальне життя щось новеньке.

1 . сексуальні фантазії

Коли твої стосунки з чоловіком тільки починалися , то було якось ніяково розпитувати про сексуальні фантазії . Раптом там виявилося б щось непристойне і соромітне ? А потім тобі цієї людини в рот цілувати і боязко мріяти про спільні дітях.

Але тепер – то ти знаєш свого чоловіка з усіх боків і побачила його у всіх ракурсах . Навряд чи ти сильно зніяковієш або злякаєшся , дізнавшись , що партнер завжди мріяв бути покараним суворої володаркою.

Дізнавшись фантазії свого коханого і поділившись своїми , ти не тільки зблизишся з чоловіком , але і забезпечиш вам кілька гарячих ночей.

2 . порнографія

Сподіваюся , ти не з тих жінок , які осяяли святим хрестом обкладинки еротичних журналів в надії нейтралізувати скверну . Інакше що б тебе привело в цей розділ ? Так от , якщо ти нормально ставишся до полунички , то саме час повідомити про це коханому і запропонувати разом подивитися кіно для дорослих. Можеш навіть запропонувати коханому таку гру: він навмання вибирає місце у фільмі , і ти дозволяєш йому проробити з тобою все, що відбувається на екрані. Само собою , що кіно при цьому має бути без перегинів – тут все залежить від твоїх уподобань і рівня розкутості .

3 . Сексуальні іграшки.

Саме час дістати з антресолей курний вібратор , що залишився з часів твоєї бурхливої ​​і непостійною в плані відносин молодості , і познайомити з ним чоловіка. Також підійдуть наручники та інші іграшки , на які у тебе вистачить фантазії. Ці , здавалося б , дрібниці можуть серйозно урізноманітнити приїлися за час спільного життя еротичні сценарії. Якщо іграшок у тебе в господарстві не водиться , то можна обійтися і тим , що є. За допомогою шарфів улюблений зможе знерухомити тебе не гірше , ніж за допомогою наручників. А , замість вібратора , можна використовувати довгасті овочі (і не нам тобі про це розповідати ) . Тільки перед використанням їх бажано хоч трохи нагріти і обов’язково народити в презерватив щоб уникнути всіляких аварій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>