Головна / Краса / Здоров'я / Чому ви постійно відчуваєте втому ?

Чому ви постійно відчуваєте втому ?

Одна справа , якщо людина відчуває втому після важкого робочого дня , а інша – якщо втома не покидає навіть у вихідні дні , а також , якщо людина відчуває втому відразу після пробудження.

ЗНЕВОДНЕННЯ

Без потрібного споживання рідини , артеріальний тиск падає , що уповільнює доставку кисню в мозок , а це часто призведе до почуття втоми. Кількість необхідної рідини , залежить від людини , але ви повинні прагнути хоча б ходити в туалет три рази на день , повідомляє http://www.romanivanov.info/?p=2035 . Приблизно , це шість -вісім склянок рідини , в тому числі чаю та кави .

ЩИТОВИДНА ЖЕЛЕЗА

Гіпотиреоз – це недолік гормонів щитовидної залози. Якщо ви відчуваєте себе постійно млявим , при цьому отримуючи достатньо сну , варто записатися на прийом до лікаря. Простий аналіз крові може виявити недолік гормонів.

АЛКОГОЛЬ

Більше половини випиває стаканчик вина три -чотири рази на тиждень , щоб розслабитися після напруженого дня . У той час як алкоголь розслабляє вас спочатку , він може поставити під загрозу якість сну – навіть якщо ви отримаєте рекомендовані 7-8 годин. Хімічні речовини в спирті порушують цикл сну , не даючи вам увійти глибокий сон.

ДЕФІЦИТ МІНЕРАЛІВ

Магній відіграє важливу роль в підтримці рівня глюкози в крові , здоров’я м’язів і концентрації. Так відсутність мінералів може змусити вас почувати млявість . Магній міститься в листових овочах і горіхах , а добавка також може допомогти. Спробуйте зберегти здоров’я біологічно активними добавками з повним комплексом вітамінів B і вітаміном С.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>