Головна / Краса / Здоров'я / Чому навесні з’являється депресія ?

Чому навесні з’являється депресія ?

Навесні , коли начебто немає особливих причин для смутку , раптом з’являється відчуття морального виснаження . Що викликає весняну депресію ?

Чому навесні з'являється депресія« Весняне зниження настрою – це поширене стан, який пояснюється нагромадилася за зиму нестачею вітамінів в їжі і сонячного світла , – каже Леонід Юнда , керівник Центру психотерапії та медичної психології з відділенням пограничних станів ТМО « Психіатрія »(Київська психоневрологічна лікарня № 1 ім. Павлова . – Зниження працездатності , перепади настрою , апатія , сонливість , дратівливість – ці симптоми більшою чи меншою мірою відчувають в цей час багато . Сонце вже частіше з’являється , але його світла ще замало , а особливо для тих , хто бачить його в основному через вікна своїх офісів . Біда , якщо такий стан триває більше двох тижнів . Тоді це може бути не сезонна хандра , а справжня депресія , від якої сонячне світло не позбавить , а зможе вилікувати лікар- психіатр ».

Якщо ж справа не зайшла далеко , і ви впевнені , що потрапили в полон весняної нудьги , доктор радить у цей час частіше бувати на свіжому повітрі , не забувати про фізкультуру , більше вживати рослинної їжі і продуктів – антидепресантів , що сприяють виробленню серотоніну ( гормону щастя ) – шоколаду , бананів , горіхів , морепродуктів.

До речі

Вчені Лондонського університету довели , що неправильний сон послаблює не тільки імунітет , але і прискорює старіння головного мозку. З’ясували , що 25 % жінок і 18 % чоловіків, у яких неспання НЕ чергується з шести- восьмигодинним сном , втрачають здатність логічно мислити , а в розмовах іноді забувають слова .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>