Головна / Краса / Здоров'я / Чому дитина гризе нігті і смокче палець

Чому дитина гризе нігті і смокче палець

Чому дитина смокче палець і гризе нігті. Шкідливі звички можуть бути не тільки неприємні, але навіть небезпечні для здоров’я твого крихти ! Як боротися зі кепськими звичками , але при цьому не боротися з самою дитиною ?

Чому дитина гризе нігті і смокче палецьНапевно ти зустрічала цілком дорослих людей , які при кожному зручному випадку гризуть нігті або смикають волоски на голові. Шкідливі звички , набуті в дитинстві , часто супроводжують людину все її життя . Звичайно , легше їх запобігти , ніж викорінювати. Адже на боротьбу з нею може піти стільки ж часу , як і на її придбання.

Щоб відучити дитину і вона не гризла нігті, потрібно зрозуміти, чому вони виникли. Часто ми , батьки , навіть не підозрюємо , що причиною кепських замашок є наше неувага до власного чада або навпаки – гіперопіка улюбленого синочка чи донечки .

Колупання в носі , обкушування нігтів , смоктання пальця або губ , сіпання вуха або пасма волосся – всі ці звички найчастіше пов’язані з підвищеним рівнем тривожності дитини. Причому причини нервозності можуть бути самі різні: непроста вагітність мами , важкі пологи , конфлікти в сім’ї , недолік фізичного контакту з батьками.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>