Головна / Гадання / Четвірка Мечів: значення карти Таро

Четвірка Мечів: значення карти Таро

Четвірка Мечів: значення карти Таро

Четвірка Мечів

Четвірка Мечів: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Четвірка Мечів в загальному випадку характеризується як перемир’я, як час накопичення сил, як затишшя перед бурею.

Цей Аркан справедливо слід вважати вказівкою на те, що в даний момент ніяких особливо активних, енергійних дій робити не варто, а краще почекати більш сприятливий період.

З іншого боку Четвірка Мечів говорить про можливість відстрочки.

Це може стосуватися, наприклад, боргових зобов’язань або виконання обов’язків.

Ще одне значення карти – неквапливість, повна відсутність суєти, спокій.

Все це явно свідчить про те, що така Четвірка може мати і позитивні і негативні відтінки залежно від контексту питання і розкладу, а також від сусідніх Арканов.

Скажімо, Вісімка Жезлів змушує Четвірку Мечів бути значно активнішою і підказує, що активної діяльності не уникнути і нинішня зупинка виявиться дуже недовгою.

А якщо цей Аркан випав разом з Сімкою Монет, то це означає, що теперішню зупинку діяльності слід використовувати для того, щоб переосмислити її.

Перевернуте положення Перевернута Четвірка Мечів – це обережне, ще не впевнене в собі початок руху, прогресу, розвитку.

Хоча це не позначає абсолютного позитиву, оскільки подібні зміни, як правило, виривають людини із звичайного для нього стану.

Типовими прикладами таких ситуацій є, по-перше, відновлення людини після серйозної хвороби, по-друге, поява ознак безсоння (тобто вимушена активність після недовгого стану спокою).

Одним словом, причини обставин, якi характеризуються перевернутої Четвіркою Мечів, можуть бути різними.

Підказки причин, наслідків та інших аспектів, пов’язаних з інформацією, яку несе перевернута Четвірка Мечів, має сенс шукати в картах, що випали поруч з нею.

Так, з Колесом Фортуни такий Аркан позначає, що події почнуть розвиватися швидше, ніж це можна припустити, з Десяткою Жезлів – що розвиток подій створить особливо великий дискомфорт і навіть ризик придбати проблеми зі здоров’ям, з Імператрицею – що діяльність може призвести до серйозних матеріальних утруднень .

Любов і відносини Пряме положення Для сфери особистих відносин Четвірка Мечів символізує певні кризові аспекти.

Причому, в даному випадку мова йде не про виражену і явною конфронтації, а про періоди прихованих проблем.

Типовими трактуваннями цієї карти є, насамперед, уникнення конфлікту, причому абсолютно невиправдане, крім того, необхідність переоцінки відносин, а ще пошук допомоги психолога.

Інші тлумачення Аркана – відчуженість, відособленість, відлюдництво.

І слід розуміти, що всі ці явища тимчасові і можуть мати характер добровільний або вимушений.

Завжди бажано звертати увагу в розкладах на поєднання Четвірки Мечів із жрицями (добровільне усамітнення з метою переосмислення своїх відносин з партнером), з Четвіркою Кубків (стан пасивної споглядальності без спроб боротися з ним), з Імператором (період тимчасового перемир’я з партнером).

Перевернуте положення Перевернута Четвірка Мечів підказує: як би людина не прагнула відтягнути неприємний розмова, розв’язку подій, це все одно станеться, причому в досить короткий термін.

Карта говорить про те, що замовчування проблеми у відносинах більше тривати не може (або не повинно).

Крім іншого, такий Аркан попереджає про те, що людина збирається зробити крок, який може дискредитувати його в очах партнера або посварити з ним.

Якщо ворожать жінці, то така Четвірка, що випала разом з Лицарем Жезлов, вказує, що партнер її, швидше за все, кине.

А разом з відлюдником – на вимушене розставання.

Кар’єра Пряме положення У розкладах на професійну діяльність Четвірка Мечів позначає значні (а часом і нездоланні) труднощі, вимушений простій у роботі, відсутність яких би то не було перспектив.

Іноді цей Аркан свідчить про нестачу часу для виконання всього, що задумано.

А ще, залежно від питання або положення в розкладі, Четвірка Мечів може бути витлумачена як ізоляція в колективі.

У парі з Вежею така карта попереджає, що нинішні дії ворожбитів можуть мати дуже важкі наслідки, аж до тюремного ув’язнення.

Разом же з Вісімкою Мечів Четвірка Мечів говорить про те, що через роботу доведеться змінити місце проживання (дуже ймовірно, що це буде переїзд за кордон).

Перевернуте положення Четвірка Мечів в перевернутому вигляді позначає ситуацію, коли людина виявився зовсім не в потрібний час в аж ніяк не відповідному місці, та ще й з не дуже хорошими людьми.

І саме це є причиною виходу зі стану спокою (пасивності, звичної повсякденності тощо) Якщо поруч в розкладі виявився Маг, то це свідчить про те, що активність є вимушеною, причому уникнути її ніяк не вдасться.

Коли перевернута Четвірка Мечів описує людину, то її значення – розхлябаність, відставання, сплутаність в думках.

Ще одне характерне поєднання такої карти – з Шісткою Мечів.

Воно зазвичай випадає в ситуації, коли людина дійшла до останньої межі, і подальших перспектив для нинішньої діяльності вже немає ніяких.

Рада карти Таро Навіть у спокійні періоди життя не дозволяйте собі думати, що ваші справи в абсолютному порядку.

І навіть якщо зараз дійсно все в нормі, немає ніяких гарантій, що все буде точно так само і в майбутньому.

Тому намагайтеся і в благополучний час продумувати свої дії на кілька кроків вперед і гарненько обдумувати свої слова і наміри.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>