Головна / Гадання / Четвірка Кубків: значення карти Таро

Четвірка Кубків: значення карти Таро

Четвірка Кубків: значення карти Таро

Четвірка Кубків

Четвірка Кубків: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення В цілому Четвірку Кубків можна охарактеризувати як пересичення від задоволень, як невміння радіти успіхам.

Ця карта дуже добре описує людей, які відносяться до минулого як до якогось золотом століттю і постійно бачать недоліки в сьогоденні.

Для опису настрою людини Аркан трактується як смуток і нудьга, які заважають не тільки радіти життю, але і ставити перед собою значні цілі і досягати висот, які в цілому цілком по плечу.

Випав разом з Четвіркою Кубків Аркан Світ здатний відчутно зменшити не дуже позитивне її значення.

Така пара підказує: людину можна розворушити, потрібно лише докласти для цього деякі зусилля.

А з Вісімкою Монет Четвірка Кубків позначає необхідність багато працювати, оскільки тільки так людина буде в змозі подолати власну інертність.

Перевернуте положення Перевернута Четвірка Кубків – це здатність струсити з себе заціпеніння, нудьгу.

Вона позначає виникають нові знайомства, отримання свіжої і дуже цікавої інформації.

Втім, такий Аркан може служити і попередженням про те, що людина, будучи готовим активно діяти, не стане роздумувати про те, наскільки правильним виявиться його перший крок, наскільки вдалий обраний для цього момент.

Особливо чітко це демонструє поєднання такої Четвірки з Четвіркою Жезлов (воно зазвичай тлумачиться як сізіфова праця).

Як подія Четвірка Кубків у перевернутому вигляді означає непередбачене, несподіване подія.

Любов і відносини Пряме положення У сфері відносин Четвірка Кубків нерідко символізує людей, у яких не складається особисте життя через внутрішнього настрою на неуспіх у протилежної статі.

У гіршому сенсі такий Аркан показує, що ми маємо справу зі старою дівою або переконаним холостяком (особливо в поєднанні з відлюдником).

Крім цього, Четвірка Жезлів – це перебірливість, коли людина схильна швидше шукати в партнері недоліки, ніж бачити гідності.

А ще карта може говорити про поглощенности відносинами безперспективними і про небажання людини бачити навколо себе інших кандидатів скласти його щастя (у тому числі, з П’ятіркою Мечів).

Перевернуте положення Таку Четвірку Кубків у даному випадку цілком можна тлумачити як фатальну зустріч, як знак долі по відношенню до того, на кого ворожать.

У кращому сенсі, коли навколо немає карт, які послаблювали б значення перевернутої Четвірки Кубків, вона говорить про досягнення повного взаєморозуміння з коханою людиною.

Саме на доленосність зустрічі вказує Аркан Колесо Фортуни, якщо він випав поруч з перевернутою Четвіркою Кубків, а комбінація такої карти зі Справедливістю говорить про усвідомлення людиною своїх недоліків або промахів і настрій на зближення.

Кар’єра Пряме положення Для професійної сфери Четвірка Кубків – це застій, нудні робочі будні, відсутність цікавих справ і перспектив.

Якщо людині в розкладі на кар’єру випав цей Аркан, значить, у нього немає ні найменшого бажання робити трудові подвиги, бути лідером, бити рекорди.

У гіршому варіанті ця Четвірка може означати навіть розчарування в тій діяльності, якою він в даний момент себе присвячує, а також пригніченість і ностальгію за тим, чим він займався раніше.

Щоб краще конкретизувати значення Аркана, завжди звертайте увагу на навколишні карти.

Вони можуть підказати дуже багато чого.

Наприклад, з Імператором Четвірка Кубків вкаже саме на відсутність перспектив у кар’єрі, з Колісницею – на постійні оглядки на минуле і, відповідно, на критичне ставлення до своєї нинішньої діяльності, з Зіркою – на те, що людина втратила надію на успіх.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Четвірка Кубків може означати відчайдушні спроби зайнятися чимось більш перспективним.

Беззастережно вважати їх безглуздими не варто, бо пробуючи себе там і сям, людина все ж може «намацати» щось своє.

Однак і ймовірність того, що людина, розпорошуючись на багато справ, не досягне успіху ні в одному з них, існує.

Така Четвірка залежно від контексту питання може позначати ще й відкрилося друге дихання, а також поява нових стимулів до активних дій.

Разом з двійкою Кубків перевернуту Четвірку Кубків слід тлумачити як готовність об’єднати свої зусилля з кимось для досягнення мети, а з Магом – як присутність впливової людини, готового допомагати в справах.

Рада карти Таро Прийшла пора зрозуміти, що «не тільки той світ, що у віконці», що доля готова обдаровувати вас благами, якщо ви здатні їх прийняти і використовувати.

І ще не варто нескінченно сумніватися – діяти або діяти, вийде чи ні.

Однак вважати будь-яка зміна в житті неминуче вдалим і довіряти всім і вся теж не можна.

Бо, як відомо, будь-які крайнощі погані.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>