Головна / Знамениті / Біографії зірок / Бюлент Сейран ( Bülent Seyran ) – Актори – Біографія

Бюлент Сейран ( Bülent Seyran ) – Актори – Біографія

Біографія

Істинний німець Бюлент Сейран народився першого січня 1976 року . Після закінчення школи він приїхав в Коньї і став грати в театрі Ізміра . Не дивлячись на бажання тут же підкорити всіх своєю блискучою грою , йому діставалися маленькі ролі , часом зовсім без слів. Після кількох років він почав брати участь у різних постановках вже на підмостках інших театрів. У 1997 -му році Бюлент вирішує переїхати в Стамбул. У Стамбулі він подав документи на акторський факультет в Akademi Istanbul . Його прийняли , і він його блискуче його закінчив. Потім слідують епізодичні ролі в різних серіалах.

Став переломним в його житті 2006 рiк. Керівництво серіалу «Селена » запрошує його спробувати себе в ролі Sanayi Gul . Ця роль , не дивлячись на те , що була невеликою привернула до нього увагу не тільки глядачів , але і рекламодавців . Після цієї зйомки його стали запрошувати в участь в рекламних акціях. Після кожні два роки на світ виходить фільми з його участю , зміцнюючи його досвід акторської майстерності. Але ролі , тим не менш, не головні.

Остання його робота – це турецька серіал , що піднімає соціальні проблеми « Без вини винувата ». Серіал , що вийшов в 2010 році носить в російському прокаті й друга назва , більшою мірою передає його зміст – « У чому вина Фатмагюл ь» . Його образ слабкого і трохи хворого на голову чоловіка Рахмі Кетенджі вразив глядачів своєю реалістичністю , і кожен , хто побачив його гру не залишився байдужим. За сюжетом Рахмі – брат Фатмагуюль . Він дуже добрий , наївний чоловік , який дуже любить свою сестру. Єдине « але» в Рахмі це те , що він недоумкуватий . І Бюлент вдалося показати це так , що не вірилося , що це гра.

Фільмографія

  • Без вини винувата (2010 – 2011)
  • Melek ( 2002 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>