Головна / Знамениті / Біографії зірок / Бюлент Філь ( Bülent Fil ) – Актори – Біографія

Бюлент Філь ( Bülent Fil ) – Актори – Біографія

Біографія

Народився 24 квітня 1964 року в Туреччині в місті Стамбулі. За знаком зодіаку Телець. Популярність здобув у 2006 році , після виходу на екрани першого фільму з його участю ( « Листопад »). Серіал «Листопад» є його першим серйозним досвідом роботи, де Бюлент Філь зіграв одну з перших ролей. Фільм побудований у формі турецької новели. В основу сюжету серіалу лягло твір відомого письменника з Туреччини Решада Нурі гюнтекіна , який прославився на весь світ романом під іншою назвою « Корольок – пташка співоча ».

у фільмі «Листопад» розповідається про долю однієї багатодітної сім’ї , яка переїхала жити у велике місто заради дітей , яким необхідно отримати освіту. Сподіваючись на краще , вони починають все спочатку. Однак підлаштуватися під ритм великого міста вдається насилу . У результаті сім’я остаточно розоряється. Як жовте листя , що спадають з дерев восени , всі діти один за іншим поступово покидають будинок батьків , щоб почати своє самостійне життя , повну проблем і невдач. Так , не встоявши перед спокусами , діти починають втрачати свої моральні і етичні засади , спускаючись на саме дно життя і пороку .

Серіал «Листопад» з Бюлент Філем є дуже популярним в Туреччині. Колегами по даній роботі для актора стали такі відомі актори як Халіл Ергюн, Кенер Куртаран , Гювен Хокні, Гокча Бахадир, Бенну Йилдиримлар, Фахрійе Евджен, Деніз Чакир і Ахмет Сараджоглу. Актор грав у серіалі «Листя » негативну роль забезпеченого та успішного бізнесмена Яман , який довгий час обманює свою сім’ю і партнера по бізнесу.

Фільмографія

  • Листопад ( 2006 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>