Головна / Гороскоп / Бик, китайський гороскоп

Бик, китайський гороскоп

Характеристики та опис знака Бика:
Роки: 1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

Зображення зубрів і турів – диких биків значних розмірів – можна знайти ще в наскальних малюнках, що відносяться до епохи палеоліту. Стародавні люди вважали, що між биком і небесами існує якась особлива зв’язок.

Бик, китайський гороскоп

Первісний бик служив символом життєвих сил, чоловічої влади, чоловічого начала, що зовсім невипадково. Це тварина вельми плідно, і багато культи, що мають відношення до Бикові, грунтуються саме на цьому його якості. Биком неба називали навіть Місяць – мабуть, тому, що місячний серп має схожість з рогами.

Бик, китайський гороскопНароджений на світ під знаком завзяття та рівноваги, Бик уособлює собою трудівника, творця. Небагатослівність, терплячість, рівний, спокійний характер людей, що належать до знаку Бика, викликають до них беззастережна довіра, причому з перших хвилин спілкування. За цією приємною зовнішністю ховається сильний характер, незламна воля. Цих терплячих людей вкрай складно вивести з себе. Тому, кому це вдалося, краще відразу нести ноги, тому що, піддавшись гніву, розлючені Бики стають страшні й небезпечні.

Проте в цілому вважається, що характер у Биків легкий. Звичайно, цьому знаку властиво і певне впертість. Однак прояв і його, і інших негативних рис натури цих людей є відповідною реакцією на чиєсь некоректну поведінку. Особливо їх дратують необов’язковість, непунктуальність.

Бик дуже принциповий і готовий битися за свої переконання, навіть якщо це загрожує неприємними наслідками. Як працівники ці люди відрізняються свідомістю, вдумливістю, старанністю, працьовитістю, вмінням довести будь-яку справу до кінця.

Для Биків характерна особлива ділова хватка, будь-яка підвертається можливість ніколи не залишиться без їхньої уваги. Однак сумнівними шансами або методами досягнення успіху вони не користуються, оскільки дуже чесні. Друзі та колеги цінують це якість і повністю бикам довіряють.

Ці люди не відрізняються особливою товариськістю. Друзі з’являються в їх житті досить рідко, оскільки Бики заводять їх з великим трудом. Однак захоплений представник цього знаку може здивувати своїм красномовством оточуючих, які звикли до його небагатослівний. Вміє Бик і викликати на відверту розмову свого співрозмовника. Ця якість є головним чинником, що допомагає людям, народженим в ці роки, досягти успіху.

Биков не назвеш людьми широкої душі. Цим індивідуалістам більше подобається тримати в таємниці від оточуючих все потаємні бажання, думки, плани. Люди даного знаку трепетно ​​ставляться до власної незалежності, намагаються оберігати її від посягань. Вони не люблять діяти за чужими вказівками, вважаючи за краще у всьому самостійність.

Працьовиті, цілеспрямовані, люблячі все доводити до кінця Бики можуть досягти успіху на багатьох теренах. Наприклад, вони здатні стати політиками дуже високого рівня (Адольф Гітлер, Наполеон Бонапарт, або Джавахарлал Неру). Кіноактори з них теж можуть виходити просто чудовими: в скрижалях залишилися імена таких Биков, як Чарлі Чаплін, Дастін Хоффман або Ванесса Редгрейв. Йоганн Себастьян Бах, Вінсент ван Гог, Уолт Дісней, Анна Ахматова теж народилися в рік Бика, і це дає підстави припускати, що люди цього знаку здатні досягти помітних успіхів на ниві мистецтва, творчості.

В китайському гороскопі є такі різновиди Бика:

Металевий Бик (1901, 1961, 2021)
Людям, що народилися в рік Бика, властиві надзвичайно вольовий, «металевий» характер, велика впевненість в собі, відвертість, прямолінійність, що дозволяє їм не боятися прилюдно озвучувати свою позицію. До мети вони йдуть вельми рішуче і не озираючись по сторонах, через що іноді страждають їхні ж інтереси. Почуття, думки оточуючих нерідко повністю ігноруються Биками, і люди не прощають їм зневаги до себе. Ці люди дуже чесні і не дозволяють собі обіцяти того, чого свідомо не можуть зробити. Металевий Бик здатний досягти успіху в мистецтві, оскільки наділений здібностями в цій сфері. У нього є нечисленні, але вірні друзі, які завжди готові його підтримати.
Металевим бикам варто було б проявляти більше стриманості і на шляху до мети не забувати про інтереси оточуючих.

Водяний Бик (1913, 1973, 2033)
Бики цього різновиду відрізняються хватким, чіпким розумом і відмінними організаторськими здібностями; це хороші, розторопні працівники. Від своїх побратимів Водяний Бик відрізняється більшою скритністю: свої плани він воліє нікому до пори до часу не розкривати. У більшості своїй люди, народжені в ці роки, дуже моральні. Багато Бики займаються громадською діяльністю.
Характер у Водяного Бика хороший і дуже доброзичливий, що робить його серед людей популярною особою. Ці якості укупі з упевненістю в собі допомагають йому досягати бажаного. Люди цього знаку володіють даром швидко і легко знаходити спільну мову з дітьми.

Дерев’яний Бик (1925, 1985, 2045)
Авторитетність, надзвичайна впевненість у собі, вміння поводитися з гідністю сприяють тому, що Дерев’яний Бик в будь-якій компанії без особливих зусиль зі свого боку стає лідером. Це людина темпераментний , живий, відвертий. Свою думку він воліє не приховувати від оточуючих. Бики цього різновиду можуть похвалитися прекрасною пам’яттю і величезною силою волі.
Дерев’яних Биків відрізняють надзвичайна відданість родині і дбайливість по відношенню до близьких.
Цим людям варто було б хоча б трохи втихомирити свій занадто палкий норов і взяти на озброєння пару-трійку прийомів, що використовуються в дипломатії.

Вогненний Бик (1937, 1997, 2057)
Вогненних Биків можна сміливо назвати людьми сильними, працьовитими, наполегливими, навіть напористими. Вони відмінно знають свою справу і легко виходять із себе, якщо справи приймають небажаний для них оборот. Не люблять люди, що народилися в ці роки, прислухатися до чужих думок, вважаючи свою точку зору єдино правильною. Незважаючи на те, що, увійшовши в раж, Вогненний Бик може ігнорувати думку оточуючих, багато представників цього знака домагаються високого соціального стану. Сприяють цьому яскраво виражені лідерські якості. Зазвичай Вогненні Бики добре матеріально забезпечені. Вони надзвичайно віддані своїй сім’ї та нечисленним друзям.
До всіх своїх незаперечних достоїнств Вогненним бикам варто було б додати трохи витримки, а також увагу до чужих думок: це, безсумнівно, піде їм на користь.

Земляний Бик (1949, 2009, 2069)
Тверезий розум – найкращий помічник Земляного Бика у всіх його справах. Він вельми честолюбна людина, який ставить перед собою реальні цілі і в більшості випадків досягає їх, нехай навіть для цього доводиться трудитися дні безперервно. Представник цього знака досить спритний у бізнесі і в фінансових питаннях в цілому. Люди поважають спокійних, чесних Земляних Биків, які ніколи не стануть викручуватися, щось приховувати, а завжди прямо і відкрито висловлюють свою точку зору. З ними, з їх вагомим думкою завжди рахуються. Бик усією душею відданий людям, яких він любить.
Коли людина керується у своїх діях розумом, це, зрозуміло, чудово. І все ж Земляним бикам не завадило хоча б час від часу прислухатися і до свого серця, почуттям.

Бик: любов і шлюб

Цілком логічно, що Бики націлені на створення сім’ї, адже це грунтовні, розумні, традиційні, однак при цьому не мають сміливих фантазій люди, по своїй натурі є великими домоседами.
Як правило, сімейні союзи Биків відрізняються міцністю.

Бик-жінка
Що з’явилися в цей рік представницям прекрасної статі властивий чуйний, добрий характер. Прекрасні господині, вони живлять гарячу любов до свого будинку і роблять все, щоб їм можна було пишатися і з комфортом у ньому жити.
Жінок-Биків не можна назвати романтичними особами – навпаки, вони дуже прагматичні. Свою основну місію вони вбачають у тому, щоб охороняти домівку, але, незважаючи на це, до роботи (найчастіше нелюбимої) вони ставляться дуже сумлінно.
Щоб сім’я була щасливою, жінка, народжена в рік Бика, робить все можливе і неможливе. Її «зацикленість» на своїх домочадців, добровільне обмеження інтересів у деяких викликає легке здивування. Однак можна лише позаздрити дружину і дітям жінки-Бика, які буквально купаються в її любові і завжди знаходяться під надійним захистом її відданості.

Бик-чоловік
Народилися в цей рік представники сильної статі схильні до самотності. Вони воліють склався споглядальний спосіб життя і не терплять змін. Це робить їх надмірно консервативними і критичними. Всі нововведення на перших порах свого існування, наприклад, довге волосся у чоловічої статі чи творчість модного художника, для них неприйнятні, у всякому разі, стосовно їх сім’ї і будинку. Чужа їм і романтика у відносинах, оскільки для них це абсолютно безглузде заняття.
Однак трудяга-Бик зробить життя своєї сім’ї воістину благополучною. Це дуже надійний, відданий партнер, на якого можна покластися в будь-якій ситуації.

Всі китайські знаки гороскопу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>