Головна / Знамениті / Біографії зірок / Бурак Озчівіт ( Burak Özçivit ) – Актори – Біографія

Бурак Озчівіт ( Burak Özçivit ) – Актори – Біографія

Бурак Озчівіт – досить відомий актор і модель. Народився він у турецькому місті Мерсина 24 грудня 1984 , і для своїх років придбав вже чималу популярність. Починав з кар’єри моделі , був успішний на цьому терені : в 2003 році виграв конкурс моделей- чоловіків « Best Model of Turkey », а також посів друге місце у відомому « Best Model of the World ». Після цих перемог Бурак почав співпрацювати з кращими агентствами і придбав величезну популярність.

Озчівіт з’являвся на обкладинках таких знаменитих журналів , як «Мері Клер» і «Глорія Мегазін». Після перемоги на конкурсах йому надходили численні пропозиції про фотосесіях і співробітництво з провідними європейськими брендами.

Однак його мрії завжди були про акторську кар’єру. Озчівіт навіть вчитися пішов на цю спеціальність, і закінчив в університеті Marmara (Стамбул) факультет кіно , фотографії та образотворчого мистецтва. Однак почати акторську кар’єру Бураку вдається лише в 2006 році – моделі запропонували невелику роль у серіалі « Eksi 18 ». Актор сподобався , і ось вже в 2007 році він зіграв головну роль у трилері « Musallat » , правда популярність тоді він придбав лише у турецької аудиторії.

Проте вже в 2011 році починаючому актори запропонували велику роль в добре фінансованому проекті – серіалі « Чудовий Століття » («Muhteşem Yüzyıl»). У серіалі він грає роль Балі Бея , знаменитого османського военоначальника , при чому з роллю справляється чудово . Після цієї ролі Озчівіт полюбився і російському глядачеві , який з нетерпінням чекає кожної нової серії. На сьогоднішній день Бурак Озчівіт є одним з найбільш перспективних і затребуваних турецьких акторів.

Актор захоплюється спортом взагалі і футболом зокрема , обожнює водити машину , прекрасно володіє англійською мовою. Бурак один з найкрасивіших акторів Туреччини, і, на радість своїх численних прихильниць , ще не одружений .

Фільмографія

  •  Корольок – пташка співоча (серіал , 2013 )
  •  Чудовий століття (серіал , 2011 – … )
  •  Зрада (міні -серіал , 2010 )
  •  Маленькі секрети (серіал , 2010 )
  •  Сімейний будинок (серіал , 2008 – 2009 )
  •  Заражений (фільм , 2007 )
  •  Чоловік з примусу (серіал , 2007 – 2008 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>