Головна / Знамениті / Біографії зірок / Бурак Хакки ( Burak Hakki ) – Актори – Біографія

Бурак Хакки ( Burak Hakki ) – Актори – Біографія

Біографія

Бурак Хакки народився в місті Мугла , хоча деякі джерела стверджують , що містом його народження є Стамбул , Туреччина 23.05.72 року. Має дві вищі освіти. Після закінчення школи вступив до Стамбульський університет на факультет економіки . Вдало закінчивши його , вирішив продовжити навчання даного напрямку в престижному університеті Швейцарії – Монтре.

З дитячих років захоплювався спортом , займався бігом , а так само був гравцем баскетбольної команди університету. На телебачення потрапив в ролі моделі , вже перші ролики з його участю привернули увагу турецьких продюсерів. У 1994 році брав участь у конкурсі « Краща модель в Туреччині» , отримав гран -прі. У 1995 році брав участь у конкурсі моделей в Австралії , увійшов до четвірки переможців. У 1997 році відвідав конкурс моделей в Тунісі.

Упродовж 8 років починаючи з 1995 року , працював моделлю в будинках моди Німеччини , Італії , Швейцарії , Франції та Австрії. А в 2000 році працюючи моделлю в будинку моди Австрії , привернув увагу турецького продюсера. У цьому ж році підписав перший телевізійний контракт на участь у щотижневій передачі про чоловіків – моделях. Метою даної програми було донести до глядача , наскільки важкий і тернистий шлях моделі . Більше 6 місяців програма приносила каналу божевільні рейтинги.

У 2001 році Бурак зустрів свою майбутню дружину Сему , яка в 2008 році народила йому чудового сина. Але до цього часу в житті Бурака почнеться активна діяльність у зйомках серіалів і фільмів.

Фільмографія

  • Де моя дочка ? ( 2010 )
  • Бал маскарад ( 2009 )
  • Семум ( 2008 )
  • Ця жінка ( 2007 )
  • Симфонія любові ( 2007 )
  • Син людини , який врятував світ ( 2006 )
  • Втрачені роки ( 2006 )
  • Чужа ( 2003 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>