Головна / Календар / Божевільний Макс 4 – дата виходу, про що буде фільм

Божевільний Макс 4 – дата виходу, про що буде фільм

Божевільний Макс 4 – дата виходу, про що буде фільм

Коли вийде фільм “Божевільний Макс 4″:

Основні зйомки фільму ” Божевільний Макс 4 “(в оригіналі” Mad Max 4 “) пройшли в 2012 році, а в листопаді 2013 року були досняти деякі додаткові моменти цієї кінострічки. Назва четвертої частини “Божевільного Макса” – “Дорога люті” (або “Fury Road”).
Однак, не варто в найближчому майбутньому чекати появи фільму в прокаті, так як  дата його виходу відкладена ще на півтора року. Вихід картини на кіноекрани запланований на травень 2015 .

Про що буде фільм “Божевільний Макс 4″:

Перший фільм-антиутопія про Макса Рокатанскі був знятий в 1979 році. Раніше маловідомий актор Мел Гібсон після головної ролі в цьому фільмі став всесвітньо відомим і популярним кіноактором. Макс є офіцером Основного Силового Патруля. Втративши через банди байкерів кращого друга і сім’ю, він мстить своїм кривдникам.
Наступні дві частини (другий і третій фільми) “Воїн дороги” і “Під куполом грому” були зняті в 1981 і 1985 роках.
Четверта частина має підзаголовок “Дорога люті”, а головну роль у ній зіграв Том Харді. Відбуваються події четвертої частини в проміжку часу між першим і другим фільмом, але основні подробиці сюжету поки ховаються .
Режисером всіх 4 фільмів є Джордж Міллер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>