Головна / Гороскоп / Близнюки знак зодіаку характеристика

Близнюки знак зодіаку характеристика

ЗНАКИ ЗОДІАКУ по місяцях :

Знак Близнюки

Близнюки – третій знак Зодіаку . Його символ – два шматки дерева , з’єднані між собою. Це символ протиборчих ментальних процесів , взаємопроникнення духу і матерії , зв’язок ритму і форми. Близнюки – знак Повітря , мутабельності . Управитель знака Близнюки – Меркурій. Вигнання Юпітера.

Управитель знака Близнюки – Меркурій наділив представників цього знака цікавістю , цікавістю до всього нового. Знак Близнюки легко сходяться з новими людьми, у них маса поверхневих знайомств. Вони володіють здібностями у сфері мови, листи , мов , хорошою пам’яттю , вмінням аналізувати й узагальнювати. Для них характерне прагнення до знань , оригінальність , проникливість . Близнюки дуже схильні до змін і різноманітності – у них завжди дуже широке коло інтересів , вони хапаються відразу за кілька занять. Настрій їх може також швидко змінюватися , їм часом буває важко розслабитися.

За вдачею вони рухливі , добре засвоюють нове. Їх стихія – світ слів , інформації. Для Близнюків раз почути , прочитати – вже означає зрозуміти і засвоїти. Близнюки взагалі надзвичайно легко вбирають будь-яку інформацію і також легко можуть передавати її іншим . Хоча їм властива деяка поверховість, але в широті охоплення не відмовиш.

Близнюки роздвоєні і суперечливі за характером. У них можуть бути сусідами протилежні пристрасті і прихильності , вони часто прагнуть поєднати непоєднуване і займатися одночасно абсолютно різними справами. І, загалом , їм це вдається. Висока рухливість змушує Близнюків безперервно шукати щось нове , активно переміщатися в просторі , розширювати свій кругозір і сферу спілкування.

У них може бути декілька професій , вони досить непогано розбираються в самих різних областях людських знань , хоча, можливо , і не дуже глибоко , завжди в курсі самого нового і незвичайного , постійно готові сприйняти ще більше. Близнюки – найгірші хранителі чужих таємниць: їм не можна довірити жодного секрету , вони не тримають інформацію в собі , а готові поділитися нею на першу ж вимогу , а часом і без такого.

При цьому Близнюкам властиво красномовство , уміння ясно і чітко формулювати свої думки , точність слова і жесту , швидкість розуму . Ці якості можуть допомогти їм знайти своє покликання в професіях , пов’язаних зі словом , інформацією , з передачею повідомлень , різними формами комунікацій . Журналістика – одна з професій , в яких Близнюки можуть досягти успіху , де можуть проявитися їх різноманітні таланти й уподобання .

Людям знака Зодіаку Близнюки підвладні різні форми літературної творчості , лінгвістика , реклама , торгівля ( особливо пов’язана з пересуваннями ) . Успішними можуть бути заняття політикою , викладацькою діяльністю , радіо , телебаченням , естрадою , а також електронікою. Розмовний жанр може бути також успішним. Близнюки можуть знайти себе практично в будь-яких видах мистецтва , в музиці , але особливо в літературі. Вони також можуть домогтися успіху в комерції , але тут їм треба побоюватися великих авантюр і ризикованих підприємств .

Вигнання Юпітера в цьому знаку виявляється в тому , що Близнюки не люблять будувати далекі плани і займатися загальними теоретичними питаннями. Вони гарні в конкретних , практичних речах. Вони відмінні тактики , але погані стратеги . Це ж говорить про те , що в душі вони дуже честолюбні і постійно прагнуть до самоствердження . Звідси і виникає бажання поважнічать , похвалитися, перебільшити свої справжні досягнення . Зате вони як ніхто інший здатні пожартувати над собою.

Знак зодіаку Блихнюки мають цікаву особливість, все зо вони роблть, вони завжди виявляються праві, принаймні, на словах. В Будь-які ситуації, в якій вони беруть участь , Близнюки завжди можуть представити , так , ніби вони діяли абсолютно правильно, і переконати їх практично неможливо.

У любові їх динамічна і мінлива натура може підносити такі ж сюрпризи , як і в інших сферах життя. Близькі, емоційні стосунки не завжди вдаються Близнюкам так само добре, як поверхневі зв’язки. Головна привабливість в любовних історіях для них – це незвичність і новизна переживань. Але Близнюкам все ж доведеться з віком розсудливим. До 30 років вони переживуть безліч любовних захоплень , і в шлюбі їх партнер , швидше за все , буде не об’єктом пристрасті і романтики , а людиною, що має подібні інтелектуальні інтереси.

Сильні сторони характеру знака Близнюки: гнучкість , рухливість , гарне засвоєння інформації , товариськість . Можливі недоліки : безпринципність , розкиданість , необов’язковість .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>