Головна / Календар / Безпечний і красивий загар – коли краще загарати

Безпечний і красивий загар – коли краще загарати

Безпечний і красивий загар – коли краще загарати

Якщо ви хочете мати рівний і стійкий загар, то потрібно виконувати деякі правила, перераховані нижче.

Коли краще засмагати:

Якщо засмагати в середині дня, то крім сонячних опіків, ваш загар стане нерівним і швидко злізе. Кращий час для засмаги – це вранці з 9 до 11 годин і ввечері з 16 до 19 годин .
Звичайно, для красивого і рівного загару вам знадобиться більше часу, але результат буде набагато краще і довговічніше.

Скільки можна засмагати в перший раз:

Починати можна з п’яти хвилин,  а після поступово довести час перебування на сонці до двох годин. Шкіра за зиму відвикає від такої кількості сонячного світла, і не варто перевищувати рекомендований час.

Як захистити шкіру під час засмаги:

Самое беззахисне – це губи , де зовсім не виробляється меланін. Тому необхідно захищати губи спеціальної сонцезахисної помадою .
Для особи не варто використовувати сонцезахисні засоби для тіла. Їх більш важка структура закупорить пори, що не піде на користь шкірі. Для цього існують спеціальні сонцезахисні засоби для обличчя з більш високим фактором захисту.
Захисне засіб для тіла слід вибирати залежно від типу шкіри – чим ніжніше і чутливіше шкіра – тим вище фактор захисту. Найвищі показники – для дитячої шкіри і для першого засмаги.
Не варто ризикувати і використовувати не сонцезахисні засоби, а кошти для засмаги. Можливе отримання опіків і алергічних реакцій. Також засіб для засмаги в солярії зовсім не захистить шкіру від шкідливих ультрафіолетових променів, які присутні в “натуральному” сонячному світлі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>