Головна / Знамениті / Біографії зірок / Бергюзар Корель ( Bergüzar Korel ) – Актори – Біографія

Бергюзар Корель ( Bergüzar Korel ) – Актори – Біографія

Бергюзар Корель дочка акторів Хульйі Дарджан і Танжу Кореля родом зі Стамбула. Народилася 2 вересня 1982  а дитинство провела в Улус . До вступу в університет імені самого відомого турецького архітектора Синана , захоплювалася професійно волейболом. Спадковість зіграла свою роль в житті Бергюзар Корель, вона закінчила театральне відділення акторської майстерності. Її вчителями були Сьюзан Бастон (вчитель Ніколь Кідман і Тома Хенкса ) , а також вона брала майстер-клас у Озая Феджхта .

Першу роль , яку вона зіграла , була роль у серіалі «Зламана життя». У 2005 році вона знялася в ролі Лейли у фільмі «Долина Волков: Ірак ». Фільм побив всі рекорди кінопрокату , хоча зніматися в ньому актрисі було складно , так як її героїня у фільмі повинна говорити арабською . Незважаючи на незнання мови Бергюзар Корель чудово впоралася з цим завданням і стала дуже популярною. Після тріумфу у фільмі «Долина Волков: Ірак» , була роль в серіалі « Гілка маслин » , де вона виконувала роль Іклім .

Премію «Золота метелик» вона отримала за роль Шехразад Евліаолу з самого популярного серіалу Туреччини 2006 року « 1001 ніч . Для того щоб краще підготується до ролі в гучному серіалі , для відточування своєї майстерності Бергюзар Корель займалася з відомим театральним викладачем Айла Алга . Серіал був знятий на вищому рівні , кожен актор на своєму місці і їх гра просто підкорювала і заворожувала глядачів.

У 2006 році вона знайомиться з актором Халіті Ергенчем . Бергюзар Корель і Халіта Ергенч разом трудилися над проектом серіалу « 1001 ніч». Спільна робота зблизила цих чудових акторів і спалахнула любов між ними тому підтвердження. Одружений Ергенч , розлучившись із дружиною , одружується на Корел . Незабаром актриса завагітніла і народила сина Алі , пішла з кіно , присвятивши себе цілком родині.

На російський екран вийшов серіал « Чудовий вік» , там актриса зіграла маленьку роль Терези , кузину сеньйора Гріті . Бергюзар Корель входить до ТОП 10 найкрасивіших турецьких актрис.

Фільмографія

  •  Карадай (серіал , 2012 )
  •   Дядя Кара (серіал , 2012 )
  •  Чудовий століття (серіал , 2011 )
  •  Недоспівана пісня (2010 – 2011)
  •  Гра в кохання (фільм , 2009 )
  •  1001 ніч (серіал , 2006 )
  •  Долина вовків : Ірак (фільм , 2006 )
  •  Гілка маслин (міні -серіал , 2005 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>