Головна / Знамениті / Біографії зірок / Башак Акбай ( Başak Akbay ) – Актори – Біографія

Башак Акбай ( Başak Akbay ) – Актори – Біографія

Біографія

Башак Акбай народилася 9 квітня 1987 року в звичайній турецькій родині . Її батьки – Трабзон і Ізміра виховували дочку в атмосфері свободи і веселощів. Вона з дитинства завжди любила музику , – співала і танцювала кожен раз , як з’являлася можливість. У дівчинки був американський вчитель музики. Коли він сказав батькам: «Саме театр повинен направляти життя вашої дочки» , доля дитини була вирішена. Тому , коли Державний театр опублікував оголошення , згідно з яким проводилися театральні курси , Трабзон направив туди свою дочку.

Через рік навчання акторської майстерності дівчина зрозуміла , що цього їй мало. Театр навчить її грати , передаветь свої почуття на сцені , але вона хотіла також співати і танцювати. Через рік після закінчення школи Башак склала іспити до консерваторії. Вона поступила . Дівчина почала вчитися в Державній Консерваторії Анкари.

В даний час вона виконує головну роль у серіалі « Морська Зірка » (« Deniz Yldz »). Він транслюється по телеканалу FOX. До цього серіалу Башак виконала пісню , яка зараз є саундтреком . Одночасно з цим вона співає як самостійна співачка і продовжує зйомки в інших роботах .

Фільмографія

  • Морська Зірка / Deniz Yldz ( 2009 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>