Головна / Знамениті / Біографії зірок / Баде Ішчіль ( Bade İşçil ) – Актори – Біографія

Баде Ішчіль ( Bade İşçil ) – Актори – Біографія

Біографія

Баде Ішчіль – талановита турецька актриса і модель. Народилася вона в серпні 1983 . Року знімається виключно в турецьких серіалах і вважає, що час «серйозних кіношних» ролей ще не прийшов , але «вони обов’язково будуть». Цілком старанно вчилася в школі , потім вступила в Стамбульський Державний Університет на факультет моди і дизайну. З успіхом його закінчила .

Зніматися в кіно Баде почала досить пізно , по акторським мірками віці. Перший серіал з її участю вийшов в 2007 році, він мав назву «У столичному кафе» і приніс актрисі популярність. Після цього її відразу покликали зніматися в наступній «мильній опері» – «Езель ».

Героїня картини « Езель » у виконанні Баде Ішчіль дуже полюбилася телеглядачкам . Після цієї картини її запросили стати обличчям бренду « Özgür Masur » та торгової марки « BECEL ». Потім робота в серіалі « Кузей Гюней » додала актрисі популярності і зараз вона одна з найпопулярніших турецьких серіальних актрис. Щоправда її популярність не виходить далеко за межі Туреччини , але «любові співвітчизників » , за словами Баде , їй поки достатньо.

Серіал « Кузей Гюней » став настільки популярним , що зараз знімають другий його сезон. І актрису також запросили зіграти її героїню. Зйомки у другому сезоні серіалу ніяк не позначилися на підготовці весілля < / a > і, власне , саме весілля актриси.

Актриса вийшла заміж 31 травня 2013 за свого коханого Малкоча Суалпа . Весілля було скороспішної , адже познайомилися « молодята » тільки в березні. Але за їхніми словами , « їм вистачило часу дізнатися один одного і зрозуміти , що вони дві половинки одного цілого» .

У житті актриса дуже любить спорт і прогулянки на свіжому повітрі. З їжі вона воліє овочі та фрукти , а також свіжі соки з них. Баде Ішчіль дотримується здорового і спортивного способу життя.

Фільмографія

  • Кузей Гюней / Kuzey Güney (2011-2013)
  • Езель / Ezel (2009-2010)
  • У столичному кафе / Metropol Cafe ( 2007 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>